Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki magáról korábban soha el nem tudta képzelni, hogy meg fogja csalni a párját, mégis bekövetkezett?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
így megy ez
2015. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bár még nem volt soha senkim, de ha megtörténne, nem lenne értelme titkolnom mert meglátná rajtam, és más kérdés hogy egy percig nem bírnám magamban tartani.
2015. aug. 22. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.

L21

2015. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, én. 29 év után csaltam meg. Azóta már elváltunk.
2015. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen
2015. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez az élet, bár kivétel erősíti a szabályt. Van aki kibírja, és van aki nem. Pl az én személyiségemmel tartós kapcsolatba soha nem is bonyolódtam. Ha szerelmes is voltam, találkoztam egy érdekes emberrel, aki felkeltette az érdeklődésem és ugrott a kapcsolat, mert a párom nem volt toleráns a változó igényeimmel kapcsolatban, nálam nem pálya a monogámia sajnos, nem a szex miatt hanem a változatosság iránti igény. De soha nem hittem volna hogy képes leszek megcsalni bárkit akit szeretek.
2015. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, én is megtettem, nem volt bölcs döntés, megbántam. De az nem baj, hogy annak a kapcsolatnak ott vége lett.
2015. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen én!

Sohasem gondoltam volna, de megtörtént sőt a kapcsolat most is megvan! Össze vagyok zavarodva érzelmileg,nyomorult egy helyzet.

2015. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem bonyolítottam túl, utána felhívtam és mondtam neki, hogy most csaltam meg. Hazudozni nem akartam.
2015. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!