Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek szerint artatlan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint artatlan vagy gyanus? Miez a reakcio?

Figyelt kérdés

Biztos sokan elfogtok itelni azert,amit tettem.



Mostanaban fura a parom viselkedese, feszult, ridegebb stb.

Hiaba kerdeztem, azt mondta semmi baja.

S mivel a megcsalasra gyanakodtam,ezert egy bloffel gyanusitottam meg,aminek az otletet tegnap olvastam.


Mostansag sokat jar konditerembe,akkor amikor en dolgozom.

Nekem oedig van egy regi kamu facebook profilim,amit meg egy baratnommel csintunk egy kitalt ferfi nevvel.


Megragadtam az olvasott otletet es a kovetkezokepp jartam el,hatha lebuktatom:


Dramazva,konnyes szemekkel ele alltam hogy az egyik ismerosom latta Ot a konditerem elott efy nivel enyelegni.

Eloszor csak rohogott,hogy tuti poenkodok es nost talaltam ki.

Mivel feltem,hogy rajon a kamura es a bloffre igy komolyabbra vettem.

Azt mondtam,hogy tudtam hogy atver,mert az ismerosom elmeselte nekem facen hogy mivel arrafele dolgozik,igy felismerte a kocsijat es ott allt egy novel olelkezve.

Erre parom szeme elkerekedett,hogy O semmilyen novel nem volt stb.

Lett ebbok egy vita,azt mondta azonnal monddjam meg ki kavar,mert ez nem igaz es ha ferfi a kavaro tuti beveri a kepet


Ekkor mondtam a (kamu)profil nevet,O bevette,azonnal irt uzenetet, es teljesen kimelt magab,hogy egy hazug rosszindulatu ismerosomnek hiszek,nem pedig neki,holott O ARTATLAN!!!


tudom csunya huzas volt ez a bloff tolem,de gondoltam ezzel majd esetleg lebuktatom,ha tenyleg talalkozgat massal.


Viszont a reakcioja osszezavart.

Mert szerintem ha artatlan lenne,akkor pont hogy nem huzta volna fel magat ennyure,hanem pl. Nevet rajta.

De persze azis igaz,hogyha az embert OkNELKUL meggyanusitjak,akkor elegge begurul.

Azota ehesz nap azt fujja,hogy haegtalalja vagy megtudja ki ez a rosszindulatu ismerosom aki hazugsagokkal tomi a fejemet,akkoregkeresi es megveri...


Szoval azt akartam ezzel a dramaval,hogy bloffolossel es egy kamu ismeros profillal behuxom a csibe,mert ha saros szint vall,ha pedig nem,akkor nevet egyet.


De a reakciojat nem tudom hova tenni. Nem lettem okosabb,viszont nem sejti hogy ez bloff.


Vajon artatlan vagy miez az indulatos reakcio tole?


2015. júl. 21. 12:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ha már kételkedtek egymás bizalmába mi a fas znak vagytok együtt?
2015. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!