Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted ma a hosszú párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ma a hosszú párkapcsolatban lévő emberek közül, kb hány százaléka lép, vagy már lépet félre?

Figyelt kérdés

#Én tippem szerint #jóval több mint a fele
2015. júl. 16. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"a környezetemben nem ismerek olyanokat, akik félrelépnek."

Nem veled lépnek félre, és azt meg nem kötik az orrodra!

Ez a tirpák parasztozás meg mindent eláruló névjegy magadról...

Nem szeretnék a környezetedben lenni!

2015. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze, bizonyára nem kötik az orromra. Valószínűleg mások orrára sem kötik rá, hogy "te figyelj, én most titokban félreléptem ám, add hozzá a statisztikádhoz". Az ember abból következtet, amit tapasztal, plusz hozzáadja azt, amennyi elkerülheti a figyelmét. Látom borzalmasan érint, hogy vannak olyan közegek, ahol nem egymás átvágása képezi a bizalmi párkapcsolatok alapját, pedig még a többi hozzászóló statisztikái alapján is lehetséges.. Most szembesültél azzal, hogy lehet másképp is élni, mint ahogy te csinálod? Én sem akarlak a környezetemben látni, és te aztán nem akadhatsz fenn a "tirpák paraszt" megnevezésen, teljes mértékben rászolgáltál.
2015. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Bár látok rációt abban, amit írsz, mégsem tudok 100%-ig egyetérteni veled. Igaz még csak 12 éve vagyunk együtt (5 éve házasok), de mindketten úgy vagyunk vele, hogy szeretjük egymást és a családunk többet ér egy alkalmi 3.-nál (ami nem is oldja meg a problémát!)! Persze nálunk is voltak gondok, akadnak most is és lesznek később is, de azzal takarózni, hogy nem kapok meg valamit, csak annak a jele, hogy eszedbe se jut, hogy te megadod-e, azt a valamit?! És nem véres vizelet árán házasodtunk! Csak mostanság egyszerűbb, azt mondani, hogy sótlan lett a paprikás krumpli?, (félrelépek, hiszen van rá okom!) mint belátni, hogy te is elfelejted néha lehajtani a wc-deszkát! És jöhettek az ősidők dumával is, de csak, hogy tudjátok: 34 leszek egy hónap múlva, a férjem 2 héttel fiatalabb! Persze az én környezetemben is volt megcsalás (rokon, akit nem választhatsz meg) és engem is csaltak már meg, de ez nem szükségszerű!
2015. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az impotencia kizárja az erkölcstelenséget, avagy: könnyű impotensen az erkölcsről prédikálni...

A "tirpák parasztozás" pedig a neoprimitív prolik utolsó érvelése szokott lenni.

2015. júl. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Te hülye vagy. Gondolom rájöttél, hogy nem volt okod támadni, azért próbálsz sértésekkel kimosakodni.. Tirpák paraszt az, aki egy "a környezetemben nem jellemző a félrelépés" kommentre privátban elhord minden hülye bunkónak. Igen, rád gondoltam, kedves Kozma Sándor.. Mert az emberekről jót tapasztalni és feltételezni kifejezetten bunkó dolog, bezzeg az ilyen véleményt lebunkózni tiszteletreméltó és férfias. Szégyent hozol a férfiakra.
2015. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15-ös: én ezzel indítottam: "Hát, én biztos nagyon rossz körökben forgok, de én SENKIÉRT nem tenném tűzbe a kezem!"

Ezt a véleményemet - tapasztalatok alapján írom - fenntartom!

A velem kapcsolatos összes állításod tévedés, kezdve azzal, hogy nem csak Kozma Sándor nem vagyok, de privátot sem írok!

Hogy másról ne is beszéljünk:)

2015. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért vagy kiakadva, ha az előzményeket nem ismerve reagálsz egy olyan hozzászólásra, ami nem is neked szól? Szerintem elég logikus feltételezés, hogy az egy időben írt privát és nyilvános hozzászólás egyazon ember műve, főleg, ha a nyilvános reakciómra is ugyanaz a személy reagál. Lehet, hogy most csak mented a bőröd, az is lehet, véletlen egybeesés, de nem gondolod, hogy kissé túlzás engem minősítő állításokat megfogalmaznod, miközben engem ért támadás a saját - mások fölött nem ítélkező - véleményem miatt?? Engem nem érdekel, az emberek hány százaléka lép félre, én szerencsére nem látok ilyesmit magam körül, lehet, hogy van, akinek ez fáj, de nekem nem. Aki erre privátban hülye bunkózni kezd, az viszont önmagát minősíti, és nem tudok róla komolyabb értelmi színvonalat feltételezni.
2015. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!