Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted ma a hosszú párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ma a hosszú párkapcsolatban lévő emberek közül, kb hány százaléka lép, vagy már lépet félre?

Figyelt kérdés

#Én tippem szerint #jóval több mint a fele
2015. júl. 16. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén, én egyet sem ismerek. Egyedül egy férfiról tudom, hogy még házasként csajozott, de a válóper már be volt adva.. Nyilván lehet, ami elkerüli a figyelmemet, de én kifejezetten megbízható és lelkiismeretes emberekkel vettem körül magam, és egyáltalán nem jellemző a dolog. Hosszú házasságban sem! (Na jó, most eszembe jutott egy már rég halott idős rokonom, aki házasságszédelgő volt, de ez még mindig csak egy, és 50 évvel ezelőtti sztori..) Aki azt tapasztalja, mindenki kapható, az nagyon rossz körökben mozoghat. Nem azt mondom, hogy minden kapcsolat örökké tart, de a legtöbbekben azért megvan a tartás, hogy véget vetnek neki, mielőtt megcsalásra kerülne a sor.
2015. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Ha abból indulok ki, hogy a válások száma 60% feletti, akkor egy kapcsolatban, ahol semmi nem köt össze, sokkal több a félrelépés.
2015. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem ez csak is párkapcsolat és személy függő. Ha jól működik a kapcsolat, és mindent megkap benne mindkét személy, amire szüksége van, akkor nem lesz félrelépés.
2015. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hosszútávú, tehát 10-20 éves kapcsolatokban szerintem az emberek 70 százaléka kb. Abban pedig biztos vagyok, hogy szinte mindenki gondolt rá, csak van, akinek fontos még a hűség.
2015. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ahogy Bernard Show mondja: Negyven fölött minden férfi gazfickó.

No, ettől persze azért árnyaltabb a kép, hiszen az a pasi, akinek fiatalon is gondot jelentett az ismerkedés, és azt a nyavalyás egyetlen, házassággal végződő kapcsolatát is véres vizelet árán csikarta ki az élettől, az feltehetően hű marad. (És vállon veregeti magát, amiért ő milyen fszagyerek.)

2015. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 turatura válasza:
Kábé csak azok, akiknek lábuk van ...
2015. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 EtteleNo1 válasza:
A nők 82% - a, a férfiak 76% - a.
2015. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, én biztos nagyon rossz körökben forgok, de én SENKIÉRT nem tenném tűzbe a kezem!

Ha egy 30 éves kapcsolatban élő azt állítja hogy még soha sem csalta meg a másikat, az olyan ritka mint a fehér holló... Különben meg vagy hazudik, vagy simán hülye:)

Nem hiszek a hűségben, mert igaz hűséget csak filmen láttam, az ellenkezőjét meg az életben.

2015. júl. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%
En epp egy pszichologiai temaju konyvet olvasok a feltekenysegrol. Ebben tobb felmeres eredmenyet is kozoltek a hazassagon beluli felrelepesrol, es a kulonbozo orszagokban vegzett vizsgalatok eredmenyei mind 55-70% kozott mozogtak ferfiak es nok eseteben is. Csak az indokokat talaltak kulonbozonek, mert a felrelepo ferfiak gyakran allitottak, hogy ennek oka nem a rossz hazassag, a felesegukkel nincs semmi gond, csak valtozatossagra vagynak, mig noknel az indok sokkal gyakrabban volt a rossz hazassag, illetve hogy az egyen erzelmileg/testileg nem kapja meg a ferjetol, amire vagyik.
2015. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sándorkozma, kímélj a privát hülyeségeidtől, és nem, nem érzem magam bunkónak azért, mert a környezetemben nem ismerek olyanokat, akik félrelépnek. Tirpák paraszt. Az minden esetben sokat elmond rólad, hogy egy szubjektív tapasztalat miatt már okádni kezded magadból az ellenkezést.
2015. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!