Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebből hogy másszak ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből hogy másszak ki?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja megcsaltam a barátomat. Még nem is ez a legnagyobb baj, mert utána szakítottam vele. (Bár az igazi indokot nem tudja) Viszont azzal a fiúval akivel megcsaltam, utána többször is lefeküdtünk. (Neki van barátnője, ergo azt meg velem csalja). A srác pedig felhozta nekem, hogy legyen köztünk szexkapcsolat. Én mondtam hogy biztos nem, amig barátnője van. Erre azt mondta a srác, hogy márpedig ő biztos nem fog suakítani, mert neki nagyon kényelmes az a kapcsolat. Momdtam neki, hogy álljon le, mert el is mondhatnám a barátnőjének, hogy mi sunyiban k.úrogatunk (ismerem a lányt), mire megzsarolt, hogy ne legyek buta lány, mert ő meg szívesen kitálal az exemnek, a szakítás igazi okairól. (Ez azért lenne nagy baj, mert az exemmel jóban maradtunk)

Nem tudom, mit tegyek, ha belemegyek a szex dologba, azzal totálisan megalázom magam, de ha kiszállok, kitálal. Rohadt aljas egy pasi, simán,röhögve megtenné. Mit tegyek?


2015. jún. 17. 10:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen nőktől kíméljen meg az élet. De a pasi is jó nagy féreg. Először is, nem kellett volna félreqrnod, ha már megtetted, lehetett volna gerinced elmondani a pasidnak. Aztán, tisztességesen szakítani, és ettől a zsarnok féregtől is távolmaradni. Nem értem, mire jók ezek a felesleges hazugságok. Az ember magát égeti le ezekkel a kerülőutakkal, mert úgyis kiderül. Utána meg ertelmes embernek úgysem fog kelleni. Reméljük, megtanulod a leckét most.
2015. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
3x feküdtél le a taggal, és még te mersz pampogni meg zsarolni? Közröhely:D
2015. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lefekszel vkivel az egyéjszakás kaland de egynél többször az már kapcsolat.
2015. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Szegeny csaj, meg az exed...egyedul csak oket sajnalom.
2015. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most már kicsit késő, hogy az erényes lánykát játszd, így jártál.
2015. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

"Rohadt aljas egy pasi, simán,röhögve megtenné"


Hogy ebben a történetben ki a rohadt és az aljas, azt gondold át még egyszer, egyébként meg én a helyedben megelőzném a bajt, és tiszta vizet öntenék minden pohárba.

2015. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem túl gerinces a hozzáállásod, az biztos. Mentségnek tartom, hogy miután megcsaltad az exed, szakítottál vele. Hogy akkor mivel indokoltad, szinte mindegy, mert a szakítás lényege, hogy már nem szeretted. Ha tiszta vizet akarsz önteni a pohárba, akkor legyél egyenes. Mondd el az exednek, hogy ez történt, emiatt hagytad el, mert az, hogy képes voltál mással lefeküdni, bizonyította számodra, hogy már nem szereted. Akkor úgy gondoltad, felesleges fájdalmat okoznál neki az igazsággal, de vállalni akarod a tetteidért a következményeket előtte és a másik nő előtt, úgyhogy inkább tőled tudja meg, mint a szeretődtől. Nem fog neked örülni, de végülis tudatában voltán mindennek végig, nem? Csak azt kapod, ami jár. Egyébként én is csak gratulálni tudok a "rohadt, aljas" és ráadásul foglalt pasihoz, akire lecserélted az előzőt. Azt nem tudom, hol írtad, hogy te zsaroltál először, nekem úgy tűnik, mikor ő szexkapcsolatot akart veled, te elutasítottad, majd mikor erőltette, felszólítottad, hogy álljon le, különben elmondod a barátnőnek. Ez hol zsarolás? Az már igen, hogyha nem mész bele a kapcsolatba, kitálal az exnek.
2015. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyzetben lennék, őszintén elmondanám az exemnek a szakítás okát, és akkor máris nem vagyok "zsarolható". Bár én eleve elmondtam volna őszintén, mert ha már vége a kapcsolatnak, akkor joga van tudni, hogy miért, szóval nem lennék ilyen helyzetben.
2015. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Viszont azzal a fiúval akivel megcsaltam, utána többször is lefeküdtünk. <==> A srác pedig felhozta nekem, hogy legyen köztünk szexkapcsolat. Én mondtam hogy biztos nem, amig barátnője van.


Jaa értem szóval semmiképp nem lehet köztetek szexkapcsolat, de érdekes mód többször is megdugattad magad vele:D mekkora egy ostoba qurva vagy:D gondolom azt is elhinnéd magadról, hogy áhh te ettől még nem vagy ri-banc...

2015. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A saját magad totális megalázásának szerintem már mindegy. Csak azt nem értem ,hogy ha többször megdugott akkor most hirtelen miért érdekel, hogy van bnője? Na meg ha ki van mondva a szexkapcsolat akkor az már nem pálya de addig meg simán ment a szex?! Én alapvetően az igazság mellett vagyok de egy ilyen sztori után tőled hiba lenne elvárni. Mondd meg a srácnak ,h te abbahagyod és ha kitálal akkor Te is. Ő többet veszít a dologgal!
2015. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!