Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebből hogy másszak ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből hogy másszak ki?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja megcsaltam a barátomat. Még nem is ez a legnagyobb baj, mert utána szakítottam vele. (Bár az igazi indokot nem tudja) Viszont azzal a fiúval akivel megcsaltam, utána többször is lefeküdtünk. (Neki van barátnője, ergo azt meg velem csalja). A srác pedig felhozta nekem, hogy legyen köztünk szexkapcsolat. Én mondtam hogy biztos nem, amig barátnője van. Erre azt mondta a srác, hogy márpedig ő biztos nem fog suakítani, mert neki nagyon kényelmes az a kapcsolat. Momdtam neki, hogy álljon le, mert el is mondhatnám a barátnőjének, hogy mi sunyiban k.úrogatunk (ismerem a lányt), mire megzsarolt, hogy ne legyek buta lány, mert ő meg szívesen kitálal az exemnek, a szakítás igazi okairól. (Ez azért lenne nagy baj, mert az exemmel jóban maradtunk)

Nem tudom, mit tegyek, ha belemegyek a szex dologba, azzal totálisan megalázom magam, de ha kiszállok, kitálal. Rohadt aljas egy pasi, simán,röhögve megtenné. Mit tegyek?


2015. jún. 17. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Egy hulladék, gonosz ember vagy, és életképtelen is, ha hagyod, hogy egy zsarnok köcsög sakk-mattban tartson. Egyébként ő nyílván többet veszíthet, ha neki van egy kényelmes kapcsolata, neked meg "barátság" a volt barátoddal.
2015. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne menj bele a szexkapcsolatba,és ha kitálalna véletlenül tagadd le az egészet,és mondd azt az exednek hogy ezt csak azért csinálja mert nem feküdtél le vele :)
2015. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Csak egy kérdésem van:

Ha már most többször lefeküdtetek egymással és neki van egy bnője, akit közölt, hogy nem hagy el a kedvedért, akkor már most is csak sex kapcsolatban vagytok? Nem?

Szerintem azonnal fejezd be ezt a megalázó kapcsolatot, ahol egy pasi közli veled amiket írtál, az azt jelenti, hogy nem sokba becsül, és ez nem fog változni. Mi jó származik amúgy neked ebből az egészből?

Minek neked egy olyan pali, aki semmibe vesz?

Elejétől csak sexet akart, csak az a baj, hogy erre te most jöttél rá. Dobd mielőbb, amíg nem aláz meg még jobban!

2015. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megtenné, mert akkor te is elmondod az ő barátnőjének.
2015. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Te kezdted zsarolni és meg vagy sértődve, hogy visszazsarol? Ráadásul te kezdted az egészet.


Kimászni? Ebből nem kimászni kell, hanem szépen elhagyni a helyzetet. Ő akar szexkapcsolatot (te benned meg hirtelen és spontán támadt fel az erkölcs huszár egész eddig nem zavart a helyzet) te nem.

Probléma nincsen, nem találkoztok és kész, itt a vége!


És egy megjegyzés: fordítva ülsz a lovon.

- Te csaltad meg vele a barátodat

- Te szakítottál miatta

- Te feküdtél le többször egy sráccal amikor világos volt, hogy van barátnője

- Te zsaroltad először meg.


Az értékválság főleg téged súlyt, szóval először neked kéne alaposan elbeszélgetned a tükör előtt magaddal, hogy ezt mégis hogy gondoltad.

Váljanak el az útjaitok békében és ennyi.

(nem a pasas aljas ha már itt tartunk)

2015. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azért ezt nem nevezném szexkapcsolatnak, háromszor feküdtünk le összesen.

De én nem is akarok tőle semmit, oké, hogy a szex jó vele, de emberileg nem tartom semmire a srácot, egy nulla.

2015. jún. 17. 11:00
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor meg gratulálni tudok, hogy azt a srácot, akivel a mai napig jóban vagy, ergo jól kijöttök, megcsaltad egy "nullával" a szexért... Taps...
2015. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az hogy jól kijövünk, az nem azt jelenti, hogy a kapcsolatunk is jó volt...
2015. jún. 17. 11:23
 9/20 anonim ***** válasza:
A hazugsagnak ez a hatulutoje. En a helyedben nem mennek bele a szexkapcsolatba, es kockaztatnam, h a srac kitalaljon az exednek...m akkor meg Te tudsz kitalalni az o baratnojenek. Ugyh a csavo is megszivja, ha eljar a szaja. Ha meg az exed megtudja, akkor legalabb jo tanulopenz volt szamodra, hiszen ramegy a baratsag az exeddel, viszont nem sullyedsz meg melyebbre azzal, h belemesz szexkapcsolatba zsarolas miatt egy genny alakkal, aminek meg baratnoje is van. Szepen szolva edd meg amit foztel...
2015. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem neked nem igazán fontos az exed ezért nyugodtan elmondhatod a barátnőjének.Legközelebb pedig előbb szakíts aztán pasizz.
2015. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!