Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki ebből? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? Nem akarom, hogy a fülébe jusson.

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson vagyok az osztályommal

Tegnap buliztunk, a tanárunk bealudt, a konnektorból is pia folyt és eldurvultak a dolgok...

Van egy srác akivel egy ideje kavarunk, nem feküdtünk még le, de azt hittem tegnap, hogy meg fog történni, mert mindketten olyan állapotban voltunk, de ő visszautasított, hogy ne így...

Kiakadtam, sírtam, mert nem értettem, miért nem akarja már (most sem értem még) de a lényeg hogy engem megtalált az ő legjobb haverja, akivel amúgy nekem is jó a kapcsolatom. És hát kihozott belőlünk dolgokat a hangulatom, a pia, meg hogy addigra mindkettőnkön csak fehérnemű volt...na mindegy, nem feküdtünk le, de történtek dolgok, vele is aludtam, bár ahogy reggel felkeltem és felfogtam hogy mi van, ott is hagytam

Semmit nem jelentett ez az egész nekem, és még mindig a másik srác, akiérdekel, és vele szeretném folytatni a dolgaimat, de félek hogy ez kiderül (sokan látták pl. amikor a másik srác lesmárolt, vagy letepert)

Mit tegyek? I7/L


2015. márc. 26. 22:04
 1/6 anonim válasza:
semmit. a másik visszautasított, nem vagy köteles magyarázkodni neki, ráadásul foghatod a piára. nem vagytok együtt, nem csalt meg. de 17 évesen visszavennék kicsit a helyedben az arcból.. a saját ágyadban aludj inkább még.
2015. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez duplán gáz...

Az a baj, hogy az összes 17 éves lány hasonló kérdéseket tesz fel.

Titeket kiképeztek erre?

Egyikkel dugni akarsz, a másikkal majdnem dugtál. A kapcsolat már nem divat? Hova lehet még ennél lejjebb menni a lejtőn?

2015. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"de ő visszautasított, hogy ne így... "


Használd már azt a kis eszedet is ami van.. nem piásan akart lefeküdni veled.. hanem józan ésszel, kulturált körülmények közt.

2015. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látszik a nők terén is, aki mer, az nyer. A másik srác nem finnyáskodott, hát "történtek dolgok, vele is aludtam". :D Utólag már sopánkodni kár!
2015. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg akarta adni a módját, te meg behiztiztél. Tessék. Jogodban áll ostobának lenni.
2015. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenem....

Nekem is volt az egyik kapcsolatomnal, hogy az elején (1-2 hete voltunk kb együtt) elvitt egy céges buliba. Beba$ztunk mindketten, és majdnem megvolt, de mondta, hogy ne így, és ne itt. Aztán elaludtunk egymás mellett. Nem mentem ki fogni magamnak másikat.

(Ja és én 24 éves voltam.)

2015. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!