Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon meddig fogok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig fogok tudni ellenallni a kisertesnek?

Figyelt kérdés

Egy ferfi volt az eletemben..a ferjem..volt egy nagy szerelmem annak idejen akivel nem jott ossze a dolog, utanna meg 6 evig egyutt voltam valakivel aki mara a ferjem. Evekig nem volt gondom azzal, hogy egy valakivel voltam, de miutan ferjhez mentem valami elindult bennem...hogy milyen lenne massal..megorulok ettol az erzestol..vajon meddig fogok tudni ellenallni a kisertesnek? Meg volt igy valaki?

Segitseget kernek, nem ironiat.

Koszonom..f

26 L


2015. jún. 16. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Tanácsot erre nem tudok adni neked sajnos,mert velem még ilyen nem volt.


Igazság szerint nekem a férjem előtt 1 kapcsolatom volt,de az is csak fél évig tartott. Utána évekre rá jött az a férfi,aki nekem most a férjem. Mi 6 éve vagyunk együtt és egy ideje már házasként.

Mondjuk én sem a házasság előtt sem most sem inogtam még meg 1x sem. valahogy annyira imádjuk egymást,hogy én nem is fantáziálok más férfiakról (ez most tényleg komoly). Meg bennem nem merült fel,hogy esetleg milyen lenne mással.


26/N

2015. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Te semeddig, idő kérdése csak, bár én azt érzékelem, hogy nem egyszer már megtetted.. Ahhoz hogy valaki megtudjon állni, ahhoz nálad jóval erősebb jelleműnek kell lennie.
2015. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudod mi állhat a háttérben? Mi az a fantázia, ami elindítja a gondolatot és kísértésbe hajszolna? Első nekifutásra lehet több is eszedbe jut, de ezek általában felfűzhetőek egyazon szálra. Itt írhatnám neked a közhelyeket, de lehet neked egész másról van szó.

Ez a mondatod talán árulkodó lehet, hogy "egy valakivel voltál", bár ebből hiányolom a "csak" szócskát". Illetve a "milyen lehet mással". De ezek csak a felszínen engednek lavírozni. A fantázia magjáról nem mondanak semmi kézzel foghatót.

Szóval érdemes lenne ezt átrágnod és elvarrni magadban, hogy megváltoztatható-e, vagy ha engednél akkor megálljt tudnál-e parancsolni neki, és a többi.

Amúgy szerintem teljesen normális, hogy az embernek eszébe jutnak ilyen gondolatok miután elköteleződött. Sokan megállják, sokan nem.

2015. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem várd meg míg lesz két gyereketek, egy kis lakáshitellel, hogy válás esetén apuka és a gyerekek is jól megszívják, mert te nem bírsz magaddal. Hányingerem van a ilyen nőktől, mert tudom, hogy meg fogod tenni. És sajnos egyre több van belőletek. "A fajtádnak rib..anc és nem nő a neve" sor jutott eszembe egy ismert zenéből.

Pontozzatok le, de ez így lesz!

2015. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Mert utolso, amugy a ferfiakbol nincs ilyen, nem? :)

Kerdezo, nem tudni. Viszont jobb lenne, ha inkabb elvalnal, ha ugy erzed nem birod tovabb.

2015. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mumusan ***** válasza:
Az elkötelezettség miatt kezdtél beparázni. Szerintem dobjátok fel a szexet szerepjátékokkal. Az segíthet.
2015. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 4-nek van igaza!
2015. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt megkéne beszélned mihamarabb a férjeddel. keserű leves lesz,de legalább bizonyítani fogja,hogy van gerinced,és nem az vagy akire itt sokan aszociálnak,hanem igenis Nő.És gerinces ember. Legjobb az egyenes út. Sajnos ismét itt a bizonyíték,hogy ki kell élni magunkat mielőtt elköteleződnénk.
2015. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
A baj, hogy ilyen probléma akkor merül fel, ha a szex nem működik, vagy érzelmileg kimerült a házasság. Természetesen midnennek oka van, amit csak Te tudsz, hogy a Te esetedben ez mért van így. Az biztos, hogy amíg nincs konkrét "jelölt akibe beleszerettél, nincs gond, de ez bármikor bekövetkezhet. Jó, ha bszéltek erről, hogy a férjed pl hogy gondolkodik, ha szeretitek egymást, erőldödnötök kell mindkettőtöknek a kapcsolaton. Akik meg egy olyan 26 évest akinek 1 férfi van az életében akivel szexet is létesített lerib ncozzák, azokat inkább nem minősítem....
2015. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
33%
Szerintem teljesen normális, férfinál, nőnél egyaránt, hogy ha nem élte ki magát, előbb-utóbb elkezd benne dolgozni a kíváncsiság, legfeljebb van, aki még magának se nagyon vallja be. Az nehezebb kérdés, hogy meddig lehet bírni, de szerintem az is kérdés, hogy az jobb-e ha évekig emészti magát és visszafogja magát az ember vagy ha kielégíti a kíváncsiságát,kockára téve a kapcsolatát.
2015. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!