Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bizonyíthatnám, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyíthatnám, hogy nem csaltam meg a feleségem?

Figyelt kérdés
Még múlt héten nekem esett egy ember a munkahelyemen. Mint kiderült, valamikor két éve lefeküdt a feleségemmel, ez valahogy kiderült náluk és az ő felesége kitalálta, hogy bosszúból összefeküdt velem. Én még csak nem is ismerem őt, de még mindig váltig állítja, hogy megtörtént az eset. A feleségem most azt mondja, hogy hisz nekem, de félek, hogy a válásnál felhasználja ellenem ezt a rágalmat, ezért szeretném már most tudni, hogy hogyan védekezhetnék, ha ez megtörténne?

2015. máj. 29. 11:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
A te kérdésed aprópójából kapom:D
2015. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem létezőre nincs bizonyíték.

A válásnál tök mindegy a dolog.

A híresztelésért esetleg perelhetsz, én csináltam ilyet, de nem sokat értem el vele.

2015. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok én perelni, csak zavar, hogy valószínűleg én leszek a szemét, aki megcsalta és kidobta az asszonyt. Egyedül a feleségem hisz nekem, az ő véleménye meg nem számít. Nem jogilag kérdeztem, tudom, hogy ott nem számít a dolog.
2015. máj. 29. 19:29
 24/27 anonim ***** válasza:

Azt sehogy nem lehet bizonyítani, hogy valami nem történt meg.

Te nem "leszel" gonosz szemét, legfeljebb azt mondják rólad, de hát kik is?

2015. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
(: Ugyan, akkor elolvassa a rágalmazás definícióját a Btk-ban és már meg is tudta, hogy nem valósult meg a rágalmazás.:)
2015. jún. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kinek akarod ezt bizonyítani?
2015. jún. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Már mindegy, bevallotta, hogy nem történt semmi, amikor felkerestem azzal, hogy feljelentettem.

Megnyugtat viszont a tudat, hogy az ő házasságuk is tönkrement, én meg tisztán léthetek ki a sajátomból.

2015. jún. 1. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!