Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bizonyíthatnám, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyíthatnám, hogy nem csaltam meg a feleségem?

Figyelt kérdés
Még múlt héten nekem esett egy ember a munkahelyemen. Mint kiderült, valamikor két éve lefeküdt a feleségemmel, ez valahogy kiderült náluk és az ő felesége kitalálta, hogy bosszúból összefeküdt velem. Én még csak nem is ismerem őt, de még mindig váltig állítja, hogy megtörtént az eset. A feleségem most azt mondja, hogy hisz nekem, de félek, hogy a válásnál felhasználja ellenem ezt a rágalmat, ezért szeretném már most tudni, hogy hogyan védekezhetnék, ha ez megtörténne?

2015. máj. 29. 11:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert valaki megdugta a feleséged nem kell elválni!

Tanuljatok meg szexelni együtt, és akkor nem kell senkinek a szomszédba mennie egy jó kefélésért!

2015. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
57%
Ha megtetted volna, az is jogos lenne, szóval semmit sem kell bizonyítanod senkinek.
2015. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek van itt egy "mélyen értelmes" egyed, ki próbálja privát nyomni hogy milyen értelmes. Ezúton kérdezem, nektek is volt "szerencsétek" ehhez az "etikus" egyedhez?:DD
2015. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

Gyerekek ilyen "értelmet" kapok ettől az egyedtől-én tőzsgyökeres Pesti vagyok:DD


"foreszter

Az üzenet címzettje: Napsugár:)

Az elküldés időpontja: ma 13:56

Az üzenet témája: Re: Re:

Az üzenet szövege: Etesd meg a disznajaidat! Attól majd megnyugszol. Parasztnyica:-)))"

2015. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szabad tudnom, hogy ez hogy kapcsolódik a kérdéshez?
2015. máj. 29. 14:04
 16/27 anonim ***** válasza:

Tojjál rá! Ahogy írták, a vádat kell bizonyítani, nem az ártatlanságot.

Inkább azon aggódj, hogy hány pasival szeretne még lefeküdni a feleséged és mit kezdjél vele!

2015. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Csak annyiban, hogy a kérdésedbe szereplő egyik válaszadó löki nekem a műsorát. Egy Rita nevezetű beteg egyed:D
2015. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Itt a követke
2015. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Itt a következő regje a betegnek:


BerryL

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 15:48

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Hogy bizonyíthatnám, hogy nem csaltam meg a feleségem?

"Csak annyiban, hogy a kérdésedbe szereplő egyik válaszadó löki nekem a műsorát. Egy Rita nevezetű beteg egyed:D"

Az üzenet szövege: "beteg egyed"


Nem közünk való vagy! Vedd észre, hogy rühellünk!-)))"

2015. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Szerintem ez senkit sem érdekel.
2015. máj. 29. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!