Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nincs olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs olyan hogy a barátnőm/feleségem ne csaljon meg egyszer se?

Figyelt kérdés
Azt mondta rengeteg ismerősöm hogy nem lesz olyan hogy a barátnőm ne akarjon más pasival szexelni.21 évesek vagyunk barátnőm eddig 8 fiuval feküdt le,ha együtt is maradnánk mondjuk 20 évig még elképzelhető hogy ne csaljon meg egyszer se? Mert sok olyan lány ismerősöm is van akinek 4 éve van kapcsolata és szexel más pasikkal is.Szóval ti mit gondoltok erről? Mennyi a valószínűsége hogy nem fog megcsalni?
2015. máj. 29. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeknek a csajoknak tudják a párjaik milyen erkölcsös a barátnőjük? :)
2015. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, ne egy ribizlivel legyél együtt, na meg fontos, hogy tényleg szeressétek egymást, na majd akkor nem csal meg.
2015. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Garancia semmire sincs, de a barátnőd hűsége nem azon fog múlni, hogy előtted hány kapcsolata volt, akár tartós, akár alkalmi. Egy huszonévesen még szűz lány ugyanúgy félreléphet ha megvan benne a hajlam.


Mondjuk ilyenkor jön a másik szélsőséges okoskodás, miszerint az még rosszabb is, mert még nem élte ki magát és azért fog megcsalni, mert kalandot akar majd. Ez ugyanúgy ostoba "szabály".


Nem ilyeneken múlik, ne általánosítsatok. 27/F

2015. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy egy több évtizedes kapcsolatban a felek csak egymással szexelnek, egyikük sem csalja meg a másikat? Igen lehetséges.

Lehetséges, hogy a te barátnőd nem fog téged megcsalni? Ezt mi honnan tudjuk, csak kettőtökön múlik.

2015. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez butaság.

Én 3 éve vagyok a párommal és eszem ágában sincs mással szexelni. És később sem! Nekem egyszerűen vele jó minden, őt szeretem.

Egyébként 1 fiúval feküdtem le előtte csak, de ez nem jelenti azt, hogy "nem éltem ki magam" és megcsalhatom később. Mert nem fogom :)

Bár ez a 8 elég soknak tűnik nekem, amit fent írtál. Nála el lehetne gondolkodni. Én biztos nem adtam volna magam oda 8 fiúnak, pláne ennyi idősen már 8-on túl lenni. Alig élt még, de már ennyin túl van, kicsit bizarr.


22N

2015. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22 vagyok, 7 pasival szexeltem eddigi életem során, +1, aki simán csak orált kapott. SOHA nem csaltam meg senkit, akivel éppen aktuálisan jártam. Volt már rá alkalmam, nem is egyszer, voltak jelentkezők is, nem is kevés, de ha egyszer hűséges típus vagyok, akkor nem ér semmit. Volt olyan, hogy csak összefeküdtem valakivel, és elköszöntünk. De az akkor, amikor éppen nem vágytam tartós kapcsolatra, vagy éppen kifelé lábaltam egyből. Az, hogy hány pasi volt az életemben, ilyen-olyan formában, nem határozza meg, hogy a jelenlegi párommal milyen leszek. Szexet, törődést, odafigyelést bőven kapok tőle eleget. De ha ezek közül bármelyiket is hiányolnám, először vele beszélném meg, majd utána szakítanék, ha az sem ér semmit. De megcsalni sosem csalnék meg senkit. Eddig sem tettem, és szerintem ezután sem fogom- mert tényleg volt olyan, hogy részegen dülöngéltem, beszélni nem tudtam, de akárki megkörnyékezett, csak annyit tudtam mondani, hogy van barátom, hagyj békén. Pedig amúgy, már tudtam, hogy szakítani akarok vele. De még így sem.


Szóval, kérdező: a barátnődön múlik, a jellemén, és kettőtökön, hogy mennyire tudjátok megbeszélni. Ne hallgass az ismerőseidre, nem a mennyiség számít, és ha jók vagytok együtt, akkor ő sem fogja ezt kockáztatni.

2015. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges , de ez egyénfüggő .. és persze kapcsolatfüggő .. ha jó a kapcsolat biztosan nem fog megcsalni , ha jó a nő és a kapcsolat kevésbé még akkor sem
2015. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azert jo, hogy 20-on pareves csajok.1-2 eves kapcsolatukkal a hatuk mogott, a nagy eletapaszatalatukkal megtudjak mondani mi lesz 10-20-30 ev mulva.

Termeszetessen van olyan, hogy huseges egy no hosszu evekig, de ritka sajnos, ahoz nagyon jo ferjnek, apanak kell lenned, ami nehezen megoldhato.

Persze ugyanez vonatkozik a ferfiakra is, ritka a huseges.

2015. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Lehet hogy csak 3-4 év tapasztalat van mögöttem 22 évesen, de édesanyám 44 évesen több mint 25 éve hűséges apukámhoz, és ez fordítva is igaz róluk.

Szóval valamit azért otthonról is "hozni" kell, látni kell.

Aki nem hiszi, az így járt.

2015. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kielégített nő nem kapkod más pasik után!
2015. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!