Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bizonyíthatnám, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyíthatnám, hogy nem csaltam meg a feleségem?

Figyelt kérdés
Még múlt héten nekem esett egy ember a munkahelyemen. Mint kiderült, valamikor két éve lefeküdt a feleségemmel, ez valahogy kiderült náluk és az ő felesége kitalálta, hogy bosszúból összefeküdt velem. Én még csak nem is ismerem őt, de még mindig váltig állítja, hogy megtörtént az eset. A feleségem most azt mondja, hogy hisz nekem, de félek, hogy a válásnál felhasználja ellenem ezt a rágalmat, ezért szeretném már most tudni, hogy hogyan védekezhetnék, ha ez megtörténne?

2015. máj. 29. 11:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
sehogy
2015. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Pereld a nőt és ha megnyered, gyakorlatilag lesz bizonyítékod, hogy nem történt semmi.
2015. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég hipokrita lenne a feleséged ha ezt használná fel ellened, holott ő kefélt félre a fazonnal. Amúgy meg sima rágalmazás, bár nem hiszem, hogy sokat érne a feljelentés, vagy az ilyesmi, nem lehetne úgysem eldönteni, hogy mi történt és épp ezért a feleséged sem tudná felhasználni ellened, mert nem bizonyított a dolog.
2015. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sehogy... ugyanis mindig a vádat kell bizonyítani, soha sem az ártatlanságot...

Nade Magyarországon egy válóperben a sánta kutyát nem érdekli, hogy előtte melyik fél kivel és hányszor... mással lefeküdni nem bűncselekmény, nem szabálysértés, és nincs jogi következménye.


De ha téged nagyon zavar, pereld be az illető feleséget hitelrontásért vagy rágalmazásért azt annyi... én mondjuk férfiként 5 percet nem pazarolnák erre ebben a szituban, lévén a válóper kimenetlét sehogy se befolyásolja...

2015. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Félted a feleséged miután összefeküdt egy másik emberrel és még ellened akarja felhasználni hogy megrágalmaztak?:D

Ne haragudj ez picit nevetséges.


Pereld be a nőt rágalmazásért, és meglátjuk hogy visszalép-e.

Megcsaltak akkor miért félsz hogy elválnak tőled?

2015. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha ez nem lenne igaz: egyrészt nem izgatnád magad, másrészt kérdést sem írtál volna ki róla, hanem legyingtettél volna, mert tudod, hogy az igazság mindig kiderül:D
2015. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én akarok válni, de nem akarom, hogy az legyen, hogy megcsaltam és kidobom. Főleg társadalmi szempontból zavar a dolog, mert a végén én leszek a hibás mindenki szemében, ha nem vagyok óvatos.
2015. máj. 29. 12:21
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki ha nem vonja vissza bepereled rágalmazásért:)
2015. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Hat eleg gyamoltalan vagy kerdezo.

Legy ferfi ha tudod meg mi az...

2015. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem először is húzd ki a barátnője puncijából a farkad! :-)
2015. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!