Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhesen mennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen mennyire elfogadott a félrelépés?

Figyelt kérdés
Mennyire normális ha a terhes nő szexuálisan nem a férjéhez,hanem más pasikhoz vonzódik,de csak ebben az időszakban.A hormonok miatt ? Egy ilyen félrelépés rosszabb mint nem terhesen ?
2015. máj. 19. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak is emiatt csalják meg az asszonyt:D

Ők állandóan terhesek és ezer gyerek hormonjaival kell megküzdeniük és ez csak a legjobbaknak sikerül:D

2015. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon kívántam a szexet várandósan és a férjem húzódozott, szóval nem nevezném kitaláltnak semmiképpen, más kérdés hogy eszembe sem jutott mással ágybabújni.
2015. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem enyhítő körülmény, hogy terhes vagy.

A hormonok miatt? Mosogatás közben leejtettem egy tányért, akkor most ez a tányér hibája volt? :')

2015. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok vagy sem, azért mégis tudod kontrollálni a dolgot. A férjeddel beszélj, hogy többet kívánod, oldjátok meg. Szerezzetek játékszereket vagy mittudomén.

Kívánni önmagában még nem bűn, elvégre ez egy olyan dolog, amiről tényleg nem tehetsz. Azt viszont nem a hormonok okozzák, hogy végül hogyan döntesz. Ilyen alapon mondhatnám én is, hogy meghülyültek a hormonjaim, mikor PMS-eltem, azért döftem kést az egyik idegesítő munkatársamba. Szerinted elfogadná ezt bármelyik bíróság? A hormonok tombolhatnak, de attól te még egy döntésre alkalmas felnőtt ember vagy, és igen, nagyon is elítélendő, hogy megcsalod a gyermeked apját. Képzeld el, ha terhesség alatt lecsökkent volna a libidód (mert ilyen is előfordul), és a férjed, mondván, hogy nem tudsz teljesíteni, de csak ebben az időszakban csinál ilyet, simán félrekefélne. Elfogadnád a dolgot? Mert én szerintem nem tenném.

2015. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%

Kiszakad majd a gumi ha egyatalan hasznalod aztan Jon egy jo kis fertozes amitol a gyerek elmegy vagy koraszulott fertozott lesz.

Term eszre !!!

2015. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 acelsziv ***** válasza:
27%
az ilyen nőnek kellene baltával verni szét a mocskos fejét. Legalább a magzatra legyél már tekintettel. A szex árt a gyereknek. Olyan neki, mintha mosógépbe raknád rázkódik, dobálózik és a végén még majdnem össze is roppantod amikor élvezel. Plusz még egy féreg is vagy ha nem bírsz parancsolni magadnak. Mi vagy te? Valami állat? Az ösztöneid visznek, vagy a józan eszed?
2015. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
16: a gyereknek ugyan nem árt a szex, már így fizikailag, de az ilyesmi mindig kiderül, aztán meg nevelgetheted a picit egyedül, mert apuka- ha egy kicsi ész is szorult belé- szépen ott hagy. Vagy ha ügyes, nem is kell nevelgetned, neveli majd ő, bár ha így viselkedsz, az is lehet, hogy megkérdőjelezi a saját apaságát. Milyen boldog házasságnak néztek elé, szinte irigykedem!
2015. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Fizikailag nem art a szex de siman fertozest szedsz ossze eredmeny halott gyerek mehen belul.

Intra uterin infectie az neve

2015. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

En meg ugy gondolom, hogy sem terhesem, sem pedig ha nem vavy terhes, nem normalis a felre lepes.

Ha nem tudja megadni amit kersz, akkor le kell vele ulni, hogy te nagyon kivanod, es sgukseged lenne kicsit tobb egyuttnletre, ennyi az egesz.. nem egybol mashoz kell rohangalni..

Komolyan mondom, ha ennyi eleg valakinek ahoz hogy massal lefekudjon, akkor ott nincs igazi szerelem.

2015. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kálium-klorát ***** válasza:

#14-est idézem

" Hormonok vagy sem, ..a férjeddel beszélj, hogy többet kívánod, oldjátok meg.

zerezzetek játékszereket vagy mittudomén. ...."

2015. máj. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!