Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhesen mennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen mennyire elfogadott a félrelépés?

Figyelt kérdés
Mennyire normális ha a terhes nő szexuálisan nem a férjéhez,hanem más pasikhoz vonzódik,de csak ebben az időszakban.A hormonok miatt ? Egy ilyen félrelépés rosszabb mint nem terhesen ?
2015. máj. 19. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne fogd erre, nem a hormonok miatt van
2015. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Jöttem a 6-os úton. Ott is sétálgattak néhányan az út mellett. Gondolom a hormonjaikat keresték.
2015. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Semmikor sem elfogadható. Sem terhesen, sem ne terhesen.
2015. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Amugy az ilyen nok miert vallalnak gyereket kozosen egy ferfival? Az az ember ugy van vele a csaladjanak fog elni te meg felrelepsz, meghozza terhesen ne legyel szulo mert felre fogod nevelni a gyereked
2015. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
annyi előnye van,hogy legalább terhes már nem leszel attól,akivel félreléptél.....
2015. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mumusan ***** válasza:
53%
Szerintem ezt nem a hormonok váltják ki. Nem épp tisztességes dolog.
2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Ne fogd a hormonokra,hogy k**va vagy!
2015. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

nem voltam még sosem terhes, szóval nem tudom milyen érzés. én elhiszem, hogy most kívánsz más pasikat. de hogy ha a tettlegességig fajul a dolog, az már baj.. arról egyedül te tehetsz. ez még rosszabb mint amikor valaki a piára fogja hogy félreléptett.

ha ezt akarod tedd meg , de cserébe egyedül nevelheted fel a gyermeked. biztos megéri

2015. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Terhesen minden nő ezerszer jobban kívánja a dolgot.Ha pedig a férj ezt nem tudja megadni,valamit kell csinálni,úgy gondolom.
2015. máj. 19. 14:24
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Provokatív, kitalált kérdés. Most már egészen biztos.
2015. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!