Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg szeretnéd tudni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Meg szeretnéd tudni egy többéves kapcsolatban, ha egy érzelmileg számára semmit nem jelentő egyéjszakásban megcsalt a párod?

Figyelt kérdés
Életkorral, nemetekkel, ha nem gond.
2015. máj. 19. 11:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem sokkal fontosabb kérdés, hogy van-e értelme egy egy éjszakás, jelenték nélküli kaland miatt tönkretenni egy jól működő kapcsolatot? Egyáltalán jól működő-e egy olyan kapcsolat, amit ilyen dolog szét tudna szedni? Ha igazán jól működik, már korábban megbeszélték, hogy legyenek őszinték egymással, mert az őszinteséget sokkal fontosabb nekik, mint bármilyen más hiba. Másrészt ha az egyik fél másra vágyik, azt jeleznie kellene a partnere felé, együtt megbeszélni, és megelőzni a szakítást.

De, ha már mindenképp bekövetkezik, én akkor is az alapján lépnék, hogy mit mond, mi az igénye, miért tette ezt. Még ha meg is történt, én akkor is adnék lehetőséget a javításra. Persze ha nem jön össze, az szívás.

2015. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Respect, hogy úgy csinálta, hogy nem jöttem rá. Eléggé rá vagyok hangolva, semmit se tud eltitkolni.

Szóval, ha évekkel ezelőtt megcsalt volna, arról vagy tudnék, vagy nagyon meglepődnék.

(azt hiszem ezért nincsenek barátaim.)

2015. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
12. vagyok: 24/n
2015. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Fájna, de megbocsátanám, mert előfordulhat, hogy az ember nem mindig ura a fellángoló érzelmeinek, főleg amikor már szerelem helyett leginkább az ész és szeretet tartja össze a kapcsolatot. Ettől függetlenül békében elválnának útjaink.
2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
30N
2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem szeretném tudni. 31/N
2015. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

IGEN

első dolgom lenne a nemibeteggondozó.

és egy zárcsere a lakásomon. téged persze azonnal kidobnálak.

ha ennyire nem jelentett semmit? akkor mi értelme volt? egy aljas mocskos húzás volt, nem tudnék többet társamként tekinteni

2015. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne.

34 N

2015. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem feltétlen, de ha elmondja, értékelem. Persze biztos nem esne a legjobban, de ha azt ÉREZNÉM, hogy amúgy ő a társam, és szeret, csak hát egy kis izgalomra vágyott, akkor nem dobnám. Levezette a feszkót, kellett neki egy kis megerősítés, egy ideig nyugi van. :) Viszont ha szeretője lenne, akkor már inkább kidobnám. A kettős életet nem igen lehet megmagyarázni... Ja és az egyéjszakásnál is úgy lenne a korrekt, ha akkor utána egyet elnézne nekem is. :D

21L

2015. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
17: Engem miért dobnál ki, drága? :D
2015. máj. 19. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!