Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg szeretnéd tudni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Meg szeretnéd tudni egy többéves kapcsolatban, ha egy érzelmileg számára semmit nem jelentő egyéjszakásban megcsalt a párod?

Figyelt kérdés
Életkorral, nemetekkel, ha nem gond.
2015. máj. 19. 11:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Ez egy komoly döntés. Bár iszonyatosan csalódott lennék, hogy a döntését nem velem beszélte meg.

27, férjezett

2015. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen és azzal a lendülettel dobnám is ki.
2015. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Igen,az őszinteséget elvárom.A falra tudnék mászni attól amikor azt állítják hogy "egy érzelmileg számára semmit nem jelentő egyéjszakásba".Minimális érzelem kell,a vonzódás is egyfajta érzelem. Szal rossz indok az hogy érzelemmentes,meg mit tudom én...

21/F

taj számot nem kérsz?

2015. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném megtudni.
2015. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a megcsalás az megcsalás. Nem jelent semmit, hogy érzelem nélkül történt, mert nekem ugyanúgy fájna.

(L)

2015. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném tudni. Egyrészt, mert ha képes volt megcsalni, még ha az érzelemmentes is volt, és még ha el is hiszem, hogy engem tényleg szeret, azért valami oka csak kellett, hogy legyen. És ezt az okot, ha már PÁRkapcsolatban vagyunk, igenis párként, ketten szeretném kielemezni, netalán megoldani. Ha azért csalt meg, mert én nem foglalkoztam vele eleget, vagy valami hiányzott a szexuális életünkből, akkor azt meg lehet oldani, bár elég sokat elmondana a jelleméről, hogy előbb félrelép, minthogy elmondja, valami baj van. Ha simán csak nem tudta a gatyájában tartani magát, az is egy közösen megoldandó probléma- tudni akarom, milyen emberrel állok össze, mit várhatok tőle, és ezt meg kell tudnunk beszélni, hogy ő olyan ember-e vajon, akit el tudok képzelni életem végéig.


Ha a barátom egyszer megcsalna, de utána megbánná a dolgot, garantáltan nem ismétlődne meg, előbb megmondaná a problémát és csak utána lépne félre, vagy csak simán csomót köt a péniszére, és mindemellett a kapcsolatunk is jól működik, mindennel együtt, akkor lehet, hogy egy egyszeri esetet nem kéne elmondania. Már ha együtt tud élni a gondolattal. Egyébként viszont mindenképpen tudni akarnám.


22/l

2015. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Alattomos dolog a megcsalas. Nincs mentseg ra. A legnagyobb foku tiszteletlenseg a tarsaddal szemben.
2015. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Igen, meg szeretném tudni. És ha lehet, akkor tőle, nem mástól. Ha megcsalt, akkor nem volt elég stabil a kapcsolatunk, nem lenne értelme folytatni.
2015. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Ja, 26/N
2015. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szeretném megtudni. És csendben tűrnék, és örülnék, és 10 év után talán nem mardosna tovább az, amit ő nem tud.
2015. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!