Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom. Mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem akartam nyomozni utána, bejelentkezve maradt, de már mindegy. Megcsal. Az exével. Két éve vagyunk együtt. Hazudik!!! Legszívesebben soha többé nem látnám, de, hogyan, ha én hülye, naiv liba szeretem?

2014. nov. 12. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy az exével, és hogy nem arról van szó, hogy megkefélt egy másik nőt, hanem hogy feltehetően érez is iránta.


Lapát.

2014. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én 5év után jártam kb így én megszivattam és dobtam azóta rám talált a boldogság :)
2014. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne csinálj bosszút meg ilyeneket.


A tudatosan végzett rosszindulatú cselekedet visszahat a gondolkodásodra, és megmérgezi a lelked is.

2014. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 PearlDiver ***** válasza:

A szerelem elmúlik.

De ha vele maradsz, a szégyen sokkal nehezebben párolog el...

2014. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!