Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom. Mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem akartam nyomozni utána, bejelentkezve maradt, de már mindegy. Megcsal. Az exével. Két éve vagyunk együtt. Hazudik!!! Legszívesebben soha többé nem látnám, de, hogyan, ha én hülye, naiv liba szeretem?

2014. nov. 12. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
szerintem felesleges akkor együtt maradnotok, hisz hazudgál, titkolózik, de én még mielőtt kidobnám, még előtte valami jó kis bosszút kieszelnék.
2014. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha te ezek után is vacillálsz, hogy mit tegyél, akkro meg is érdemled.
2014. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a választ,csak erőt kell venned magadon,hogy meglépd.
2014. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én nőként úgy gondolom, hogy egy nőnek kell legyen tartása, önbecsülése, akármilyen rohadt nehéz is a szakítás.

Ha te magadat nem nézed semmibe akkor nyilván eltűröd.....

De csak gondolj arra, ahogy éppen az exét csókolja, öleli, simogatja és stb. ahogy téged szokott....talán így könnyebb döntésre jutnod.

Jah, és milyen jó érzés lehet azzal a tudattal szexelni, hogy mikor éppen téged dug, az exére gondol......huh, te jó ég, hülye aki az ilyet eltűri.

2014. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szakítás...
2014. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
rúgd ki, de azonnal.
2014. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
maximux egy esélyt adnék neki. ebben a helyzetben okosan le kell buktatni.
2014. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
még több fájdalmad lesz,ha velemaradsz és beveszed a hazugságait!
2014. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Rúgd ki! Lehet, hogy több csaj is van neki, vagy majd lesz!

Vagy kérdezz rá, hogy miért nem vagy elég neki? Lehet, hogy nagyobb a szexuális étvágya. Pl. nálunk is ez a baj :(

2014. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ha vele maradsz akkor nem tudlak sajnálni.
2014. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!