Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti miért csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért csaltátok meg a párotokat? Nem szerettétek már? Vagy csak kalandvágy? Légyszi, írjátok le!

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

soha nem fordult elő.


30+F

2014. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csaltam meg a volt párom azért mert a kapcsolat már nem müködött és az egész inkább eröltetés volt mint müködő dolog
2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyszer megujjaztam egy vadidegent azt utcán. Annyira részeg voltam, nem emlékeztem semmire. Utólag derült ki az egész...mai napig fogalmam sincs hogy történt semmi emlékkép.
2014. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert vágytam a szexre egy másik, gyönyörű nővel.
2014. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Papám egész házasságuk alatt, amíg potens korban volt (50-60 éves koráig) mindig párhavonta megcsalta a mamámat. Mamám nem volt egy nagy szám az ágyban papa elmondása szerint.


Papa szerette mamát és mindig jó apja volt anyukámnak és a nagybátyámnak is. Mindig támogatta anyagilag és érzelmileg is a családját, de a punciról és más nőkről nem tudott és nem is akart lemondani.


Most volt az 55. házassági évfordulójuk és még mindig együtt vannak. Mama és a gyerekei sosem tudták meg ezeket, csak nekem mondta el. A férfiaknál ez nem az, hogy szeretet-nem szeretet, hanem a vágyaik kielégítése. Ha egy nő megcsal, akkor ott viszont már az érzelmeivel van a gond, valószínűleg nem szereti a férfit.

2014. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanígy a legjobb barátaim is azt vallják (az egyikük a gyakorlatban is űzi), hogy a férfi nyugodtan lehet titokban hűtlen, amíg gondoskodik érzelmileg és anyagilag a családjáról. Aki a gyakorlatban is így van ezzel, annak is elképesztően házias, kedves, rendes, nőies, anyának kiváló felesége van.
2014. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó dolog az se ha a férfi hűtlen. Egyébként nem fordult még elő. Csak engem csaltak meg az előző kapcsolatomban, ráadásul a fiú az egyik legjobb barátnőmmel

is megtette. Nagyon rossz volt, de már jobb.:)

2014. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi férfi soha nem hűtlen
2014. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak fellángolás volt, és nem szerelem amit éreztem... sajnos tapasztalatlan voltam még ilyen téren és összekevertem az érzéseket. A megcsalás döbbentett rá hogy nem vagyok szerelmes. Hisz ha szerelmes lettem volna, nem csaltam volna meg a barátomat.
2014. jún. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

8:

Semmitmondóbbat nem tudsz mondani?

2014. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!