Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom nélkülem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nélkülem megy fesztiválozni, és csupa olyan haverja megy vele, aki szingli. Ők niylván csajozni fognak, és félek, hogy a barátom is megcsal majd. Hogy győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Ti tudnátok a helyemben abszolút nyugodtak lenni? Inni fog, látja majd, hogy körülötte mindenki csajozik, és tuti lesznek könnyűvérű nők, akikkel el lehet tölteni egy éjszakát...


22N, 2 éve együtt



2013. jún. 25. 07:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a kérdező egy kicsit sem bízna a párjában. Egyszerűen szereti, és nem akarja elveszíteni.


Nyilván nekem is megfordulna a fejemben, hogy mi van ha...de aztán rájönnék, hogy nálam tökéletesebb barátnőt nem talál magának, és ezt ő is tudja, mindig mondja is, és tudom, hogy nem dobná el egy kósza numeráért. Pedig olyan pasi, aki minden ujjára kapna puncit, ha akarna. De nem akar.


Úgyhogy Kérdező, ha te is tudod a lelked mélyén a párodról, hogy nem dobná el a kapcsolatotokat, próbálj meg nem aggódni! :) Ilyen esetben nem fogja befolyásolni, hogy a haverok csajoznak. :)


23/N

2013. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok...


Persze én sem hagyom, hogy elnyomjon a médiából fröcsögő sz@r, csak azt írtam, hogy néha nehéz azt az önbizalmat fenntartani. Olykor elbizonytalanodik az ember.

Mondjuk én azzal is szoktam biztatni magamat, hogy:

"Lehet, hogy találna szebbet, de jobbat nem, és lehet találna jobbat, de szebben nem!" :)))

2013. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van egy felvetésem. Igazoljatok.


Tehát, a nők általában rossz véleménnyel vannak magukról (kövér, görbe az orra, nem elég vékony a bokája, mittudomén). Meggyőződésük, hogy ők csúnyák, emiatt marha féltékenyek a pasijukra, merthogy az majd a vékony nagy, szilikon mellű, barbie babára hajazó tökéletes csajjal fogja megcsalni őket.

De bááázmeg, ha ti ilyen csúnyák vagytok, akkor a pasitok azért van veletek, mert tőletek jobbat nem tud összeszedni, ergo nem fog nálatok jobb nőt találni, nemhogy vékony, nagymellű bombázót.

2013. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző: ez nagyon gyerekes volt - nem sértő szándékkal mondom. Ne próbáld racionálisan megmagyarázni az önértékelési zavart, mert az nem egy logikus jelenség. Az ember az eszével tudja, hogy hülyeség, de nem tud vele mit tenni.


Az általad említett nőknél nem arról van szó, hogy rondának látják magukat a tükörben, hanem arról, hogy bizonytalanok önmagukban. Ha csúnyának látják magukat, de ezt elfogadják, akkor nem lennének féltékenyek, mert nem ilyen dolgokban látnák igazolva önmagukat. A féltékenykedő, megcsalástól rettegő emberek nem attól félnek, hogy elveszítik, akit szeretnek, hanem attól, hogy az élet így bizonyítja nekik, nem elég jók.


Mit is értünk magabiztos ember alatt? Egy magabiztos nő például nem azt jelenti, hogy ő szépnek látja magát a tükörben. Azt gondolnánk, az önbizalom azt jelenti, jobbnak látjuk magunkat másoknál, pedig nem. Az a nő, aki azt hiszi, ő a legszebb a világon, beképzelt, nem magabiztos. Egy igazán magabiztos nő nem tartja magát szebbnek senkinél, hanem LESZARJA, hogy néz ki a többi, mert nincs szüksége arra, hogy másokhoz mérje önmagát. Ő nem retteg a megcsalástól, mert nem ettől függ az önértékelése.


Ugyanez pasiban a versengés, a kakaskodás. Azért veszik a hatalmas autókat, gyúrják ki magukat, mert ebből merítik az önbizalmat. Folyamatosan össze akarják mérni a farkukat egymással, mert arra van szükségük, hogy valakinél jobbnak tűnjenek. Ők is féltékenykednek, birtokolni akarják a nőjüket, mert ha megcsalnák őket, az minősítené őket a szemükben. A bizonytalan pasik lesznek azok, akik döngetik a mellüket, hogy márpedig te velük így nem beszélsz. Ők pattannak fel a kocsmában az asztal mellől "gyere ki, gyere ki" felkiáltással.

2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es, ilyen jól megfogalmazva ez még sosem olvastam és hallottam sehol. Like!


Velem is ez a baj, nem érzem magam csúnyának, csak mivel a pasim a kapcsolatunk elején kicsit többet mesélt az exeiről, mint kellett volna, így "féltékeny" lettem. Elkezdtem magam összehasonlítani azzal, amiket mondott róluk. Féltem, hogy alul maradok valamiben. Féltem, hogy valamiben jobbak, és ettől iszonyatosan rosszul éreztem magam. Volt is civakodás, mert párszor ha összekaptunk, előjött belőlem, hogy "persze, mert a Mari az ...."

Kívülálló és olyan, akivel még nem volt ilyen az nehezen, vagy meg sem érti meg ezt a dolgot, hogy milyen mikor letapossák, vagy letaposod magadnak az önbizalmadat azzal, hogy tovább gondolsz dolgokat, olyanokat, amik nincsenek, de félsz tőlük, félsz, hogy nem vagy elég jó.

2013. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem ezt az érzést nem kell legyőznöd mert így lesz/volt
2013. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod hogy félre fog lépni,sehogy nem tudod legyőzni inkább te is menj bulizni
2013. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!