Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? 16/L

Figyelt kérdés
Még csak egy barátom volt, vele csókolóztam először még tavaly nyáron, de vele is csak egy hétig jártam, szakítottam vele, mert nem szerettem. Nem tartom magam csúnyának, de a barátnőim mondják, hogy kislányos vagyok és anya se enged el nagyon bulizni, ezért egy fiú se kezdeményez nálam, ez egy kicsit azért rosszul esik. Már szinte az összes barátnőmnek van barátja és azt tervezik hogy "mást" is kipróbálnak már. Itt a nyár és a barátnőim is nyaralnak, meg az én családom is fog, szóval velük se tudnék elmenni sehova bulizni, hogy ott megismerkednék valakivel. Szerintetek mit tegyek, hogy felfigyeljenek rám?

2013. jún. 17. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
majd lesz valaki nyugi
2013. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lesz még elég időd és nem gáz.
2013. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem gáz, van még idő
2013. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de mit tegyek, hogy ez változzon?:/
2013. jún. 17. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Még csak 16 vagy! És miből látszik legjobban, hogy éretlen, és gyerekes? "Szerintetek gáz?" Ilyet is csak egy gyerek kérdez. 16 évesen még nem kéne a szexet tervezgetni, akkor kevesebb tiniterhesség lenne...
2013. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem tervezgetek semmi ilyesmit, szerintem akkor te rosszul értelmezted, amit írtam:) Csak én is szeretnék valakivel járni. Szerintem ez 16 évesen nem olyan nagy bűn, ha már a 12 évesek is ezt teszik:)
2013. jún. 17. 20:55
 8/12 anonim válasza:
:D igaaaz 16/f
2013. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne buliban akarj ismerkedni! A fiúk ott csak egy estére keresnek partnert! Ezt csak azért írom, mert tapasztalatból tudom. Persze nem bűn egyszer-kétszer egy helyes csávóval egy kis smárolás, meg ilyesmi, de a bulis kavarásoktól többre tényleg ne számíts! De ne félj, tudom, hogy sztereotípia de egyszer tényleg jönni fog valaki. És ez nem azon múlik, hogy hogy nézel ki.(És nem is a srácén, remélhetőleg) Ismerkedj, legyél nyitott az emberekkel, és próbálj kevesebbet törődni azzal, hogy mit gondolnak rólad mások!

És ha megfogadsz még egy tanácsot, a bulizásnál sokkal jobb lehetőség a pasizásra, ha beépülsz egy társaságba.

Hidd el nem vagy egyedül a problémáddal, ezen sokan keresztül megyünk! 18/L

2013. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) törlöm a kérdést szóval, már nem fogom megnézni, ne írjatok ide!:)
2013. jún. 18. 08:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!