Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? 16/L

Figyelt kérdés
Még csak egy barátom volt, vele csókolóztam először még tavaly nyáron, de vele is csak egy hétig jártam, szakítottam vele, mert nem szerettem. Nem tartom magam csúnyának, de a barátnőim mondják, hogy kislányos vagyok és anya se enged el nagyon bulizni, ezért egy fiú se kezdeményez nálam, ez egy kicsit azért rosszul esik. Már szinte az összes barátnőmnek van barátja és azt tervezik hogy "mást" is kipróbálnak már. Itt a nyár és a barátnőim is nyaralnak, meg az én családom is fog, szóval velük se tudnék elmenni sehova bulizni, hogy ott megismerkednék valakivel. Szerintetek mit tegyek, hogy felfigyeljenek rám?

2013. jún. 17. 20:44
1 2
 11/12 Szpirit ***** válasza:
Légy hát rossz ribanc!
2013. jún. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem válts barátnőket. Bocsi, de azért, mert ők buták és éretlenek neked még nem kell annak lenned. Márpedig az, hogy betervezik, hogy kipróbálják a dolgokat meg ez meg az.. Sajnos, amíg te meg a barátnőid nem fogjátok fel, hogy ez nem erről szól addig éretlenek vagytok ezekhez a dolgokhoz. Majd találsz olyat, akit szeretsz is és ott nem arról szólnak a dolgok, hogy mi gáz vagy nemgáz, mivel egy valamire való igényes fiúnak legfeljebb az lehet a gáz, ha a barátnője 16-17, akárhány évesen már mindenkivel volt. Ráadásul majd ha kedveled és kettesben elmentek nem nagyon fog téged érdekelni, hogy a barátnőid milyen hülyeségeket mondtak neked, vagy talán még az ágyba is befekteted őket magatok mellé, hogy segítsenek megállapítani, hogy "gáz"-e éppen valami? Egy nagyon nagy "gáz" dolog van: az, hogy túl sokat adsz mások véleményére. Csináld úgy a dolgokat, ahogy te jónak látod és ne másokhoz méregesd magad, mert ez így nevetséges. Bocsi, ha kicsit nyers voltam, de gondoltam jobban jársz, ha őszintén leírom.
2014. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!