Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás jelei? Párom furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei? Párom furán viselkedik!

Figyelt kérdés
Nem kapok már csókot söt puszit sem.telefonja tiszta azt szégyen módon de megnéztem.kásik a munkábol,elöbb megy,nem nyul hozzám,bezselázi a haját de még be is lakkozza szét ne menjen.többet van a fürdöben munka elött mint én.nem volt ö ilyen!!mi változott meg?talán megcsal?

2013. ápr. 19. 14:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 19. 15:38
 12/23 A kérdező kommentje:
az is furcsa h még szülinapomra sem kaptam töle semmit,és vmeik nap hazaállitott egy nagy bonbonnal,meg is jegyeztem neki h mit csinált?azt mondta meglátta és gondolta tetszene nekem,amugy rendes srác.sosem veszekszünk.csak pár hete apróbb jeleket vettem észre.csomag futár sok emberrel találkozik nap mint nap,van böven lehetösége h tegyen vmi rosszat
2013. ápr. 19. 15:41
 13/23 anonim ***** válasza:
35%
Elég mocsok dolog a másik privát szférájaban matatni. Mi vagy te moszados?
2013. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
tudod nincs olyan ember a világon aki sose tette volna ezt meg!!!biztos vagyok benne hogy ha valaki érzi hogy kapcsolatuk megváltozott,igenis de próbál utána járni h mi az oka!és hiába kérdezed meg öszintén,ha vki megcsal nem fogja bevallani,az emberek 99 százaléka biztos h letagadja.
2013. ápr. 20. 08:10
 15/23 A kérdező kommentje:
Amugy meg mindent megadok neki,mindennap fözök sütök mindig a kedvencét.a lakás minid rendben van,kimutatom h szeretem,sokszor kezdeményezem és elutasit vagy nem is reagál rá.amugy nem vagyunk hűzasok.2 áve vagyunk együtt.1 éve lakunk együtt.de 1-2 hónapja mintha nem is a bnöje lennék,hanem mintha vmi jó haverja.remélem értitek h gondolom!
2013. ápr. 20. 08:15
 16/23 anonim válasza:
Nyugodtan nézd meg a telefonján minden nap,én nem sértődnék meg ha a párom belenézne a telefonomba hiszen nincs mit rejtegetnem!!!Szerintem is gyanús.Engem is megcsaltak egyszer és ő az a tipus volt aki szexelt otthon hogy ne legyen gyanús és az tünt fel hogy másképpen szeretkezik velem mint addig.Te nem vettél még észre ilyesmit?Vagy egyáltalán nem szexeltek?
2013. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
szexelünk de ritkábban.ha én másznék rá vagy fáradt vagy fel sem veszi a jelzést amit adok felé.sexben ugy nem változott meg,bár h igy kérded eddig sosem testápolozott be sex elött.telefonját mindig az asztalon hagyja,most rááltam arra h megnéztem este mennyi pénz van a kártyáján.ha elalszik ma megint megnézem,megnézem kit hivott v irt e vkinek,és ha több pénz hiányzik rola akkor bukta van,mert hiába törli ki ha hiv vkit v ir vkinek,a pénz lemegy a kártyárol nem igaz?
2013. ápr. 22. 08:17
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

Az ilyen nőtol mentsen engem a jó Isten!!!


Megérdemled,ha megcsal.


Remélem kiderül,h csak simán ráunt a baromsagaidra,de sosem csalt meg...

2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 kaparol85 válasza:
Sajnos elég gyanus viselkedés, mindenképp utána kell járni.
2013. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
csak nem fog megmenteni!!!!!mert mindenkiben megvan a kiváncsiság ösztöne,kiváncsi lennék ha a te bnöd,vagy feleságed azt mondaná elmegy a bnöjéhez,közben meg megtudod h hazudott,és rákérdezel de tagadja.egyböl elhagyod?vagy inkább próbálsz utánajárni az igazságnak????
2013. ápr. 24. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!