Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás jelei? Párom furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei? Párom furán viselkedik!

Figyelt kérdés
Nem kapok már csókot söt puszit sem.telefonja tiszta azt szégyen módon de megnéztem.kásik a munkábol,elöbb megy,nem nyul hozzám,bezselázi a haját de még be is lakkozza szét ne menjen.többet van a fürdöben munka elött mint én.nem volt ö ilyen!!mi változott meg?talán megcsal?

2013. ápr. 19. 14:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Lehetséges :/ Mindenképp ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot, mondd meg neki, hogy őszinte válaszokat vársz a viselkedésére.

Kitartás!

2013. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon gyanús! Eleve az, hogy így kiglancolja magàt.

Telefonba mit talàltàl? (ne érezd magad rosszul emiatt, jogod van tudni, àtvernek-e!!)

2013. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
A ruha és hogy-hogy készíti ki magát a mindig leggyanúsabb,mert ugye máshogy öltözünk ki,ha tárgyalásra megyünk vagy,ha randira a másik nemmel!
2013. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Hááát ha lelkesen készülődik munka előtt, hogy jól nézzen ki, és ez régebben nem volt jellemző, akkor az tényleg lehet akár gyanús is.


A helyedben először megjegyezném ezt neki.


Egyik alkalommal mikor készülődik, akkor megkérdezném, hogy hova ez a nagy szépítkezés mostanában? A szerződéseknek rittyenti ki így magát?

Vagy valami ilyesmi..az utolsó kérdés lehet nem is kell, csak kissé "kérdőre vonod", hogy mi ez az egész.


Ha erre az a reakció, hogy rád ripakodik, meg hogy talán nem nézhet ki jól?! stb., akkor szerintem baj van.

2013. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Számomra a leggyanúsabb az, hogy "nem nyúl hozzád", ez az egyik legbiztosabb jel.
2013. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

figyu,az utolsónak irom,hogy olyan férfiakról még nem hallottal h dirrekt szexelnek otthon h ne legyen gyanús semmi?és közbe másokhoz járnak.szeretöt tartanak.

néha tovább kellene gondolni dolgokat,mi miért van.

2013. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra gondoltam, hogy idáig normális szexuális életük volt és nem betegség miatt, ez hirtelen megszakad, hidd el, tapasztalatból mondtam.
2013. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit az ördög ügyvédje lennék.Nem látjuk át a helyzeteteket és természetesen nem tudunk minden részletet.Kaptál pár tanácsot amik szerint nagy eséllyel megcsal.Előfordulhat.Én megszagolnám amikor hazajön.A nyakát,kezét,ruháját.Az interneten nézd meg az előzményeket,a kukát facebookot stb.Ami a férjed védelmében szólhat:Nem lehet,hogy baj van a munkahelyen és ezért stresszes?Nálunk is volt ilyen időszak.Alig sexeltünk,sokat veszekedtünk.Előbb ment be dolgozni,később jött haza.Lehet,hogy vetélytársa van és fél hogy kirúgják.Remélem minden rendben lesz.
2013. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Igen, lehet. De azon is gondolkodj el, hogy ha igen, akkor miért teszi. Valamit nem adsz meg neki ezek szerint. A telefonja tiszta? :D Szerinted meddig tart kitörölni a hívásokat? :D
2013. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Persze, gondolkodj el, hogy mit nem adsz meg neki, de akkor azon is, hogy neked mit nem ad és ha már itt tartunk, akkor azon is, hogy mit nyújt kettőtöknek egy kapcsolat.


Mivel ez páros-játék, és bele lehet abba magyarázni mindent, de nem fér bele egy harmadik. Szólt, hogy valamin változtatni kéne, te szóltál neki?


ha megcsal akkor átver hazudik...úgyhogy javaslom, hogy ne azzal kezd, hogy elkezded keresni a bűnbakot, magadban, másban.

2013. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!