Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tuom, hogy a barátom megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuom, hogy a barátom megcsal, hogy viselnétek?

Figyelt kérdés
Bevallotta viszonyát,azt mondta,havonta egyszer lefekszik vele és ennyi.Én nem hagyom el,hátha megunja és végre csak én leszek neki.Jó ötlet szerintetek?

2013. febr. 3. 15:23
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
kedves vagy utolsó :-) de hidd el,ez most nekem nem menne :-(
2013. febr. 3. 16:02
 32/37 anonim ***** válasza:
Neked agyilag súlyos gondjaid vannak. Menj orvoshoz.
2013. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Neked ez igy jo hogy van valakid aki meg csal félre b@szik,mást simogat,mást csokolgat,téged hulyének néz egy senkinek??? Hidd el hogy nem lennél sokáig egyedul és biztos vagyok benne hogy találnál olyat akiben meg bizhatsz és nem csalna meg,mert van ilyen hidd el! és csak téged akarna.Ez a helyzeted amiben vagy nem irigylésre mélto és ez nem kapcsolat. De ez a te életed veled B@sznak ki nem velunk! Na szia
2013. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Mennyire ostoba vagy
2013. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

ma 16:02


Nem menne?Mert beteg vagy..menjél el orovoshoz szerintem.Neked súlyos önértékelési gondjaid vann szerintem.Vagy egyszerűen csak szeretsz szenvedni..az ilyen meg is érdemli.Sok sikert a férj jelöltedhez aki csak lehet majd akkor kúr félre amikor úgy tartja kedve,ráadásul te csak a kapcája vagy és az is maradsz.Én nem tépem a számat tovább...úgy látszik vannak nők akiknek ez kell..

2013. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökér vagy, meg is érdemled, hogy csaljon. Mégis mi a jó franc lenne veled egyedül?? Talán találnál egy férfit, akinek te kellesz... Szánalmas vagy, de tudod mit? Tűrjed, jó ötlet, ez való neked.
2013. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

nehogymár ilyen legyen a gyermeked apja, aki megcsal. sőt be is vallotta, hogy havonta egyszer. (vagy többször)


milyen családban nevelkedne az a gyerek? később meg elválnátok, annak is a gyerek inná meg a levét.


hagyd őt a fenébe, találj másikat, mert ha egyszer megcsalt, többször is megfog.

2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!