Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért kerül engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kerül engem látványosan?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy az exem szinte átnéz rajtam, ha ott van a mostani barátom, vagy közös ismerősök. De olyan feltűnően, hogy még a mostani páromnak is feltűnt... látszik rajta, hogy látványosan, direkt nem néz rám... Viszont, ha egyedül vagyok akkor meg még bókol is meg a hajamat is megdicsérte nemrégen. Szóval szerintetek miért néz át rajta direkt? Érdeklem és így akarja leplezni, vagy nem érdeklem?

#ex #régi barátom
2013. febr. 3. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom még mindig érez irántad valamit, és sértve érzi magát amikor ott van a barátod.. azért néz rajtad keresztül, hogy te is *arul érezd magad..
2013. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyébként igen, így akarja leplezni... :D
2013. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szard má le! Menstruálsz vagy mi a tosz?
2013. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gyáva.
2013. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha erős lenne nem törődne azzal akivel vagy, és sosem tagadna meg, és nem tenné ezt, hanem normálisan kezelne.


Ahogy én sem tűröm, hogy az exemről bármit pampogjanak, vagy bármiben megakadályozzanak. Szabad ember vagyok azt teszek amit akarok.

2013. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fospuska ***** válasza:
há' mer szerelmes a lelkem. nem van kigyógyulva belőled.:)
2013. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se lépett túl még rajtad :)
2013. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hátt nem is tudom... pedig már egy éve annak, hogy szakítottunk. Viszont, amikor kettesben vagyunk vagy én meg a barátnőm és ő, mindig elkezd hencegni a barátnőivel, meg hogy milyen lánnyal volt, mindig ott meséli... És az a legrosszabb, hogy megeshet, hogy még én is érzek iránta valamit, pedig már 1 éve van barátom... :(
2013. febr. 3. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratula!

Szegény barátod ... :D

2013. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!