Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tuom, hogy a barátom megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuom, hogy a barátom megcsal, hogy viselnétek?

Figyelt kérdés
Bevallotta viszonyát,azt mondta,havonta egyszer lefekszik vele és ennyi.Én nem hagyom el,hátha megunja és végre csak én leszek neki.Jó ötlet szerintetek?

2013. febr. 3. 15:23
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
ezek kemény válaszok...de lehet igazatok van,csak eddig 2 barátnőm is biztatott,hogy maradjak vele,mert majd miattam megváltozik,de én is kezdem azt érezni,hogy nem,ezért tettem fel a kérdést,hogy kívülállók hogy látják
2013. febr. 3. 15:41
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:41


Elég kemény válaszok igen,és talán rájöttél hogy ez nagyon nem normális hogy így hagyod magad..szerintem itt mindenki jó indulatól hülyézett le..hozzá teszem jogossan!A barátnőid nem tudom miért buzdítanak ilyenre...Azok se normálisak,egy igazi barátnő szerintem egy ilyen pasiról inkább lebeszélne mint hogy nézzék ahogy másokat kurogat mögötted.Amúgy lehet a barátnőidet is dugja valamelyiket..:))

2013. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A kívülállók egyértelműen úgy látják, hogy egy idióta vagy, ha ezt hagyod.
2013. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Te miattad meg változik?? A nok még mindíg miért hisznek ebben a hulyeségben?? Az a férfi aki ilyen és meg csal nem fog senki miatt meg változni ez az igazság sajnos.Tudom hogy most szenvedsz ez miatt,de gondolj csak bele,hogy mennyire szerethet téged ha meg tud csalni és le tud fekudni mással.Te szereted ezt a pasit,de hogy ez a pasi szeret e téged ez már kérdéses,tehát nem szeret téged.Dobd ki amig idoben vagy és keress magadnak olyat aki ilyet nem fog veled meg tenni,a barátnoid tanácsai meg..inkább hadjuk szerintem.konnyen adnak tanácsot mert nem oket csalják meg. Nyisd ki a szemedet!!! Ez nem szerelem és nem is egy kozos élethez valo hozzá állás.
2013. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
az egyikkel régebben ki akart kezdeni,elmondta a barátnőm,meg hogy mennyit meg mennyi ideig hívogatta,de a barátom akkor még tagadott,én meg neki hittem....most hogy kiderült a viszonya azzal a nővel,elhiszem hogy kikezdett a barinőmmel is
2013. febr. 3. 15:48
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
és te még mindíg hiszel ezek után abban,hogy meg fog változni TE miattad.Nem tudlak sajnálni. F29
2013. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
A párod jol megalázz téged.Biztos sokan rohognek a hátad mogott.Ne hagyd magad és állj a talpadra! Dobd ki és felejtsd el!
2013. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
össze kell szednem magam,csak annyira szeretem,ha elhagyom,mi lesz velem egyedül?
2013. febr. 3. 15:55
 29/37 anonim ***** válasza:

most hogy kiderült a viszonya azzal a nővel,elhiszem hogy kikezdett a barinőmmel is



Ja vagy még meg kúrta csak a barátnőd tagad.Érdekes az is hogy ezek utáán nem akar róla lebeszélni,Talán nem csak kúrja őt is?Gyanús a dolog..de mindegy is ez.Dobd ki a csába aztán viszlát.Itt vagyok jó képű 30-as:D,6 hónapa nincs csajom.Jó lenne egy már végre:D

Szóval ha meguntad a barom félre kúró szerelmedet akkor írj privátoit nyugodtan:D

2013. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

mi lesz velem egyedül?


Itt vagyok bogaram nem lennél sokáig egyedül:D Korban is jobban illesz hozzám:D Ha gondolod írj privátot és egy másik pasival az oldaladon már is könnyebb a szakítás:DD

2013. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!