Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tuom, hogy a barátom megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuom, hogy a barátom megcsal, hogy viselnétek?

Figyelt kérdés
Bevallotta viszonyát,azt mondta,havonta egyszer lefekszik vele és ennyi.Én nem hagyom el,hátha megunja és végre csak én leszek neki.Jó ötlet szerintetek?

2013. febr. 3. 15:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Te szedsz valamit?

Vagy sokat iszol? Lövöd magad?


Vagy alapból a természetednél fogva vagy ilyen hülye?


Mert ha igen akkor megérdemled...


De remélem h KAMU kérdés :)

2013. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
úúba‌szki
2013. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:28


Felejtsd el!!Ennyire hülye vagy?Többször elvált??Többször megcsalt és te egy ilyen mbertől akarsz gyereket?Normális vagy?Inkább válasz engem:D Úgy sincs senkim és nem szokásom félre b@szni..:D


30/F

2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
nem kamu.nagyon szeretem,sok mindent tettem ezért a kapcsolatért,gyerekem sincs,azt szeretném,hogy ő legyen majd a gyerekem apja és boldog család lehessünk.Egyszer majd csak lenyugszik,nem?
2013. febr. 3. 15:31
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem jó ötlet

hagyd ott

egyáltalán nem vagy neki fontos!!! és nem szeret!! különben nem csalna meg

havonta egyszer,kétszer vagy háromszor csal meg, teljesen mindegy, a lényeg a megcsalás

2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

ha a negyvenes éveire nem nyugodott le, akkor rossz hírem van, veled sem fog, miattad sem fog

ettől gyereket? gondold át...

2013. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 fospuska ***** válasza:
100%
sose nyugszik le. állandó bizonyítási kényszer hajtja, örök elégedetlen a kapcsolataiban. hamar ráun mindenkire,nem neki való.majd akkor nyugszik le,ha már nem áll fel. de akkor meg bedepizik, siratja a múltat. ha van egy kis eszed,elfelejted.
2013. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy? Már bocs..

De ha ennyi idős korára nem tudott "lenyugodni" akkor soha nem is fog. Ezt el kell fogadnod. Miért pont egy ilyen embert akarsz aki félrekefél? Szerinted akkor mennyit számíthatsz neki? Embeeeer... hát ez nagyon durva.

Nem hiszem el, hogy nem találnál egy értelmes, korban is hozzád illő párt.

2013. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:31


Persze majd lenyugszik biztos.De ha te ezek után még tudod szeretni és úgy érzed hogy azt érdemled hogy más pina után a tiedbe tegye akkor hajrá meg is érdemled.Te vagy ennyire hülye vagy,vagy pedig a kérdés kamu.Fiatal vagy még,nincs gyereked találhastz még normáis pasit olyat aki nem b@sz át és lehet vele tervezni.De ezek után hogy tudod hogy félre kefél és te még családot akarsz tőle,erre azt mondom hgy megérdemled a sorsodat:D Istenem de hülye...

2013. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled ezt a pasit mert annyira hulye vagy már bocsánat...nyugodtan félre dug te meg el nézed neki hát engedd meg,hogy hadd gratuláljak a komoly kapcsolatodhoz. csak így tovább sok sok boldogságot!
2013. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!