Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok mi számít megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít megcsalásnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek tudnia kell, mit bír el a kapcsolata, de épp ezért kíváncsi lennék, hogy számotokra mi a legvégső határ, amit még elfogadtok a másiknak. Nálatok mi az a pont, ami még nem gond. Pontosabban nem zavar titeket, ha a másik pl. flörtöl másokkal, stb. Normális válaszokat szeretnék, kort és nemet is írjatok légyszí! Előre is köszönöm.

(Nem, egyáltalán nincs ilyen problémám, az egyik itteni kérdés ihlette a kérdést.)



2013. jan. 12. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
lelki kötődés
2013. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Na ne már! "Nagyon szép vagy!" Ez már nem fér bele? Mi van akkor, ha arra gondolt, hogy az az idegen nő szép, de nem annyira, mint a barátnője? Nehogy már ne lehessen más lányokat megdicsérni. Ez már tényleg beteges féltékenység.
2013. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem beteges. Ez már kitekintgetés a kapcsolatból. Ha szeretek valakit én sem keresem más férfiak társaságát, de még az esélyét sem adom meg, hogy olyan helyzet alakuljon ki, hogy kicsit is féltékeny lehessen a másik. Még a látszatát is kerülni kell. Más, hogy megbíznak egymásban, de szerintem egy szereteten és tiszteleten alapuló kapcsolatban ilyen nem fér bele.


21/N

2013. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
De beteges! Nem mondhatja senkire, hogy szép? Nem azt mondta neki, hogy: hú de kívánlak úgy lefeküdnék veled vagy hasonló. Egyszerűen csak megdicsérte a szépségét. Aki ennyit nem bír elnézni a párjának az forduljon orvoshoz!
2013. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

szájrapuszitol elkezdve minden!


Ha a pasim flörtöl mással azt nem nevezem megcsalásnak,viszont szarul esik,és megis mondom neki

2013. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elég széles a skála arcra puszitól tapizástól kezdve minden főleg még ha hagyja is azt se nagyon szerettem hogy más pasiknak küldött magáról képet hogy mi a véleményük róla .
2013. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban lévő embereknél mi a pi.csa szükség van arra, hogy flörtöljenek másokkal? Szerintem ez undorító! Ilyen pasit úgy kidobnám, hogy nyekken.


21/N

2013. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

12!

Egyáltalán nem vagyok betegesen féltékeny.

De ha én sem mondok olyanokat más pasiknak, hogy de jó tested van, meg nagyon jól nézel ki...akkor ő se lányoknak.

2013. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel féltékeny típus vagyok, úgy gondolom hogy ha valaki IGAZÁN szereti a másikat akkor a flört is már megcsalás legalább is az én szememben! Szerintem ha szívből szeretjük a párunkat nincs szükség más nőnek/férfinek a társaságára.:)

17/L

2013. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a megcsalás, ha olyasmit teszek, amit nem tennék meg, ha a párom látná, hallaná, tudna róla.
2013. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!