Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mi szamit megcsalasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi szamit megcsalasnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam a csóknál kezdődik.
2012. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Patrik24 ***** válasza:
Számomra a csóktól kezdődik.
2012. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden,amit csakis a pároddal csinálhatnál,senki mással.
2012. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a csóknál meggondolom ,hogy vele maradjak -e de ha ennél több akkor nincs második esély
2012. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudjátok én amondó vagyok, hogy a csók már csak egy következmény...a gondolat, a gondolat, ha megfordul a fejedben és azt tett követi az a megcsalás szerintem. Persze ha csak gondolatban tett nélkül történik, az nem olyan súlyos, de minden megcsalást egy gondolat vált ki, amit jó előre vagy épp a pillanat hevében él meg a gazdája...


F24

2012. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nehogymár a gondolat megcsalásnak számítson :)
2012. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egynapon született egy másik férfival
2012. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A súlyos gondolat, melyet aztán tett követ. Erre értettem. Az, hogy most gondolatban arra gondolok, de szívesen lefeküdnék ezzel és azzal, az még nem megcsalás, csak biológiai kíváncsiság. De ha már érzelmi háttér van, és ezt tett követi...:)
2012. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor csak ott tartunk, hogy a tett a megcsalás :)


Ha nem teszünk semmit, csak súlyos gondolataink vannak attól még nem válunk megcsalókká.


A tettet pedig mindig gondolat előzi meg, ezért felesleges is kiemelni. Önmagában tett nem létezik.

2012. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:)
2012. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!