Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erre most mit lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mit lépjek?

Figyelt kérdés

Nemsokára feljön pestre a barátnőm volt pasija és a f@szfej akar neki mondani valamit négyszemközt. Persze nem mehetek oda mert négyszemközt akar beszélni vele. A b.nőm persze el is megy vele. Annyit kell "ròluk" tudni hogy a b.nőmnek volt az első nagy szerelme, vele feküdt le vele először stb...

Szóval más fiú mit csinálna ilyen helyzetben? Már két éve vagyunk egyūtt a b.nőmmel.



2012. dec. 26. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy te is ott akarsz lenni, másképp nem engeded. Ez olyan mintha elengednéd egy randira. Ráadásul olyannal akivel már együtt volt...
2012. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Érdekes.

A barátnő mit mond, miért találkozik vele?

2012. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet egy olyan viccet mond el amit csak ők ketten értenek de valószínűbbnek hangzik hogy vissza akarja kapni . Hát igazából én nem tennék mást mint bíznék a barátnőmben mert ha nem engeded.elmenni akkor az beszennyezheti a kapcsolatot . De ne ránk hallgass hanem dönts magad
2012. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább magad minősíted.
2012. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kellene mondanod a barátnődnek, h ha tényleg fontos vagy neki, akkor ne menjen el...

Mivel veled jár és nem azzal a másik pasival, nem kéne engedni.

A probléma az lehet, h a barátnőd még mindig nem heverte ki a volt pasiját, aki valószínűleg nem nagyon talál magának csajt, így gondolja, hátha sikerül bekavarnia... (nameg megszólalt benne a féltékenység, ami abból ered, h nem tudja elviselni, már nem birtokolhatja a barátnődet)

Az egyetlen lehetőség az, ha leülsz a pároddal szembe, és őszintén megbeszélitek a dolgot: mondd el neki, h ettől tartassz, és ha valóban nem jelent már neki semmit a volt pasija, akkor semmi értelme, h találkozzanak! Érdemes figyelned a válaszreakcióját, amikor ezt felhozod: pl. milyen gyorsan reagál az adott felvetésre (ha lassan, akkor nem teljesen őszinte)

2012. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van eki barátnője
2012. dec. 26. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor meg küld oda azt legyél megcsalva
2012. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a barátnőddel, hogy ez neked rosszul esik. Lehet, hogy akkor nem megy el.

Viszont semmiképp se állítsd választás elé és ne próbáld meg megtiltani neki, mert azzal csak rosszat teszel a kapcsolatotoknak. 25N

2012. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit lépjél? Semmit.Mindig arról papoltok itt, hogy az őszinteség a legfontosabb. Tessék!Őszinte a barátnőd, s most az a baj? Talizhatott volna vele úgy is, hogy nem tudsz róla..s ez lett volna a baj...inkább értékeld, hogy elmondta, s bízz benne! Nyeld le a békát! Most mi jobb, ha tudunk, vagy ha nem tudunk a számunkra kellemetlen dologról? Ha valamit akarna tőle, nem mondta volna el neked. S nem tilthatod meg, hogy a régi barátjával találkozzon. El fogja mondani, hogy mit akart.Bizalom...
2012. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8:én is igy gondoltam. Nem akarok neki megtiltani dolgokatbés nem is szoktam. De köszi a választ.


9:igy lesz ahogy mondod. Igazad van.

2012. dec. 27. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!