Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek pasi bulizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pasi bulizás alkalmával fogdoss más nőket (mármint a saját partnere is jelen van a bulin), az számít megcsalásnak? Mármint valamilyen szinten?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 10:46
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:
Nem hiszem, hogy örülnék neki, ha nő lennék.
2012. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is megcsalás, de oltári nagy taplóság, tiszteletlen és megalázó dolog a partnerrel szemben.


Én a csaj helyében biztos dobnám, mert olyan nincs, hogy szeretek valakit, és más csajokat fogdosok a szeme láttára (meg úgy egyáltalán)...

2012. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a fogdosás, mint olyan, nekem nem jön be egy idegentől, akivel még nem járok. Szóval a barátnő meg a másik csaj szempontjából is undorító a srác viselkedése.
2012. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem egyszerűen csak egy gyökér...
2012. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, de pofátlanság.

Ha a pasi lekenne két hatalmas pofont a párjának, az sem lenne megcsalás, a nő mégis komolyan elgondolkodna, van-e ennek így értelme. Ez szerintem hasonló eset. Nem csak megcsalással lehet megalázni egy embert.

2012. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A megcsalás számomra nem csak maga a testi kapcsolat másik nővel, hanem, hogy a párom olyat tesz (egy másik nővel), amivel megaláz, amit nem várnék tőle, egyszóval egy hatalmas, helyrehozhatatlan törést okoz a kapcsolatunkban. Én minden ilyen dolgot megcsalásnak nevezek (jobb kifejezés híjján), így számomra ez egyértelműen az lenne.


Én már csak ilyen hülye, beszűkült, konzervatív vénasszony(19) vagyok. Szerencsére a párom is pont ilyen.


/persze vannak, akiknek ez simán belefér, erről viszont nem árt előzetesen érdeklődni a párunknál, mert pofáraesés lehet a vége./

2012. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sztem ha én iylet csináltam volna báemelyik kapcsolatomba, 2 lábbal rúgott volna segbe a csajom, és ugydobottvolna ki, csak ugy repülök..XD
2012. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hacsak nem fétishparty, akkor minek tapiz egyáltalán? Szerintem eléggé gáz buliban taperolni, akár a nőd, akár nem.


A kapcsolat szabályait meg ti ketten beszéljétek meg. Ha belefér mindkettőtöknek, hogy időnként külön utakon vagytok, akkor akár egyharmadik személy se megcsalás. Megcsalás az, amikor olyasmit teszel valaki mással, amibe a párod nem eggyezett bele.

2012. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha fogdosás kimerül például a másik lány vállának vagy derekának átölelésében egy közös kép miatt, akkor nincs gond.
2012. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annak számít.
2012. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!