Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal élek kettesben,...

Anyámmal élek kettesben, szüleim elváltak és nem engednek el sehova (17f) mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nah szóval meg lettem fenyítve hogyha egy tantárgyból is megbukok nagyon meg lesz keserítve az életem.Nem buktam semmiből.Sehova nem engedett el egészen 17 éves koromig. Egy hét múlva 18 leszek.Tegnap elmentem az unokatesómmal inni egy kicsit (1 korsó sört meg 2 Somersby-t ittam) és le lettem hordva minden alávaló drogosnak, alkoholistának...

2012. jún. 22. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vívjál csak ki magadnak egy kis önállóságot,jogod van hozzá.
2012. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Én az elmúlt napokban minden nap ittam egy jéghideg finom sört, nyami. Pedig nő vagyok, és cseppet sem alkesz :) Kis önállóság. Ha ő lehord téged a semmiért, vesd a szemére, hogy egy sárkány. Ha bántani akarnám édesanyád, megmondanám neki, hogy látszik már ki miatt romlott meg a házasság (még ha esetleg nem is igaz). Hidd el ez egy akkora szóbeli pofon, hogy nem magyaráz tovább, sőt szóba se áll veled (mondjuk az ilyeneknél ez csak jó, ismerem ezt a természetet)

Pontozzatok csak le, élvezem :)

2012. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fiús anya vagyok, és sosem értettem az olyanokat mint anyukád.

Én biztosan meginnék a 16-17 éves fiammal 1-1 pohár bort vagy sört (alkalmanként, nem napi szinten, mielőtt valaki azzal vádolna), semmi baja nem lesz tőle, és legalább látja, hogy nem tiltom, nincs mi ellen lázadozzon.

Azért mert anyukád nincs jóban magával meg a világgal, téged még nem kéne így nyomorgatnia (lelkileg).

Sajnos tényleg nincs más választásod, mint megpróbálni megértetni vele, hogy lassan felnősz, van saját életed, önálló akaratod.

Vegyél 2 üveg sört meg egy pizzát, és amikor jobb kedvében találod, üljetek le egy kicsit kötetlenül beszélgetni, hátha segít.

2012. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja, és alig várja h 18 legyek hogy végre kib@szhasson az utcára... tehát nem hiszem hogy az ilyen embert rá lehet beszélni bármire is... csak akkor tudnám mi a f@szér kellett gyereket szülni...
2012. jún. 22. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad egyáltalán 18 évesen kidobni bárkit is az utcára? Hamarosan jönnek a nagy jogászok (nem sértésnek szánom) és majd ők megmondják a tutit. Szerintem ha oda vagy bejelentve nem dobhat ki nem? Vagy ha nappali tagozatos suliba mész, még ha OKJ is, anyutól meg aputól is kapnod kell gyerektartást, szóval ne félj. Jövő nyár végéig lehet jelentkezni szakmát csinálni :)
2012. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!