Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és megcsaltam a barátomat..Úgy történt hogy már 3hete nem találkoztunk és már nagyon kivoltam amiért nem láthatom..Elmentünk barátnőmmel régi barátokhoz (2fiuhoz) filmezni, velük 3éve ismerjük egymást.. A filmezésből ivás lett és smároltam az egyik fiúval..Azóta nagyon megbántam, mert nagyon szeretem a barátomat, de kérdeztem tőle hogy szakítana velem ha megcsalnám?! Erre ő csak annyit mondott hogy nem tudja...Nem merem elmondani neki mert félek hogy elveszítem, de így viszont nagyon lelkiismeret furdalásom van főleg amikor vele vagyok... Nem derülhet ki sehogysem amit csináltam, tehát felesleges lenne elmondanom mert mástól nem tudhatná meg, de nekem rossz így,olyan mintha folyamatosan hazudnék neki... Segítsetek kérlek!! Mit tegyek??? :((

2012. febr. 22. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem derülhet ki??? négyen tudjátok, előbb-utóbb kitudódik.
2012. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mind a 3emberen nagyon megbízok... És ők nem is álnak közel a barátomhoz, tehát szinte nem is ismerik egymást... Biztos vagyok benne hogy nem derülhet ki...:/
2012. febr. 22. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe sose bízz. Elég egy összeveszés pár hét múlva, és bosszúból már mondják is másoknak. Vagy csak titokként megsúgják még pár embernek. Az a titok, amit egy ember tud. Amit már kettő, az nem az.
2012. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

jobban jársz ha elmondod.. am ne bízz senkibe egy jó tanács..

mond el neki.. és ha az igazad mondod és látja hogy megbántad akkor nem fog elhagyni

2012. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki ...

vagy ha nem én mondom el...

2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
úúú, tuti kiderül. :D én is több mint fél év után tudtam meg h megcsalt a barátom, teljesen véletlen. minden ilyen kiderül.
2012. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nézz a tükörbe

2. Köpj egy jó nagyot

3. Növessz gerincet, és valld be

2012. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :) De képtelen vagyok elmondani, mert tudom hogy szakítani fog velem!! :((
2012. febr. 22. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
vállald a következményét annak amit csináltál..magamból kiindulva ha megcsalna a barátnőm egy ideig tuti nem szólnék hozzá de utána ha teper akkor visszafogadnám. ami fontos hogy CSAK EGYSZER...ha szeret ugyis ad még 1 esélyt..de amugy ha a véleményemre vagy kiváncsi köpd le magad...miért kell kurvulni
2012. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
szerintem ne mondd el neki, mert ha elmondod akkor csak megbántod, és ha vissza is fogad utána akkor is benne fog maradni ez a tüske. persze azért gondold végig hogy tényleg megbántad -e és nem fogsz-e többször ilyet csinálni....
2012. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!