Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ebből lesz később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz később baj? Sérült a bizalom?

Figyelt kérdés
A tegnap barátnőm megkérdezte, hogy oda adom e neki a telefonomat, át nézte és a Facebookon a keresőben tálalt 2 embert(megjegyzem, nem kerestem rájuk) és most tegnap óta érzem, hogy valahogy más, nem tudom szavakban kifejezni sem és le írni sem sajnos..
tegnap 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy baj, hogy valami más, de nem tudod hogy mi, hiszen így nem is tudod mit cselekedj és segítséget se kaphatsz.
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Már eleve gáz, hogy átnézte a telefonodat...
tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én oda se adtam volna neki. Nézegesse mindenki a saját telefonját.
tegnap 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak szakítani akar, vagy félreqrt így könnyebb a lelkének hogy te leszel a hibás.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma találkoztam vele, volt egy közös edzésünk, most a csóknál is éreztem valami mást, remélem nem beszélem be már magamnak túlságosan is
tegnap 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted ezt a kérdést, már az is elmond valamit.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én 25 vagyok, ő pedig 23

Igyekszünk mindent megbeszélni egymással, és eddig sikerült is mindent megbeszélni, hogy ne legyen köztünk semmi félre értés, de ez most egy kicsit más

Azért fordultam ehhez az oldalhoz, mert itt több korosztály van, és vannak valószínűleg nálam értelmesebb és tapasztaltabbak is

ma 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!