Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz velem így később?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem így később?!

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal és már az első alaklomkor volt csók és úgy tűnt lesz is belőle valami, de utána közölte, hogy egyelőre nem akar kapcsolatot... De nekem nagyon hiányzik Ő és az a közelség és minden. Nem is a szex rész, mert olyan még nem volt soha :) hanem az érzelmi rész. Ha összejön egy lány majd utána már nem fog annyira rossz lenni? Nektek milyen volt? 20f

2013. máj. 6. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Lány vagyok, de voltam hasonló helyzetben. Idővel jobb lesz, én tartom ezt a mondást. Jön más, ez is igaz.. így lett nekem is, segített az idő is, de főleg az volt jó, amikor lett más.
2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak sajnos ragaszkodó típus vagyok, nehezen mondok le bárkiről is. Köszi a választ.
2013. máj. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!