Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most ez valamiféle átverés lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez valamiféle átverés lehet?

Figyelt kérdés

Van egy jó haverom és a felesége.

Velem egykorúak 28 évesek.

Kb.2 éve házasodtak össze.

Azt eddig is tudtam,hogy a haverom oda vissza csalja a feleségét és azt is tudtam,hogy a felesége nem foglalkozik ezzel mert a haverom jól keres, viszi haza a jó pénzt.


Szóval egy beszélgetés alkalmával a haverom elmondta,hogy otthon többször is felmerült a nevem és ha akarom lefeküdhetek a feleségével.

Mondta,hogy őt aztán egyáltalán nem érdekelné csak védekezzünk.

Nem részegen mondta, teljesen komolynak hangzott az ajánlata.



tegnapelőtt 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem mennék ilyen sz.remberek közé. Lenézném őket.

1000 biztos hogy más nő kéne mint ez meg ilyen bagázs.

tegnapelőtt 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Undorító számomra ez a párkapcsolati "kultúra".
tegnapelőtt 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elképzelhetőnek tartom. Pár hete hallottam egy párbeszédet két férfi között, az egyiknek most születtek ikrei. Szinte mindig együtt utazunk a buszon, ugyanazzal a járattal járnak, mint én. Már többször hallottam, ahogyan a többi utasról beszélnek, fiatal lányokról, hogy mennyire meg lehetne őket ...

A lényeg az, hogy a beszélgetéseikből kiderült, hogy a friss apuka nyíltan vállalja, hogy csajozik asszonyka mellett. De ezt úgy tálalta a másiknak, hogy az asszony is tud róla, ő nem sumákol, bevallja, mert ő a fasza gyerek, nem akarja becsapni az asszonyt (szó szerint azt mondta, mellette kelek, mellette fekszem, megérdemli, hogy őszinte legyek vele), sőt, néha az asszony beleolvas a messenger üzenetekbe, amiket más nőkkel vált ismerkedéskor. Először azt hittem, hogy csak felvágós duma, nagynak akar látszani a másik fickó előtt, de kiderült, hogy ezek családbarátok, összejárnak. Valahányszor elém vagy mögém ülnek le a buszon, mindig az a téma, hogy éppen kivel ismerkedik, ki volt meg neki. A másik fickó meg mindig olyanokat mond neki, hogy irigyellek, engem az asszony megölne ... stb.


Beteg világot élünk, de ha nekik így jó, legyen. Egy biztos, az a jó a haverokban és a barátokban, hogy meg lehet válogatni őket. Én ezt tenném.

tegnapelőtt 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne sullyedj le a szintükre. Le akarnak magukhoz húzni.
tegnapelőtt 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cpt_Obviously ***** válasza:
Na jó, de a lényeg, jó csaj?
tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen feleséget nem is kell sajnálni, az a legnagyobb krva. Az ilyenek mind csak a pénz miatt mennek hozzá a férfihoz.
tegnapelőtt 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
D*gd meg a csajt, aztán szakíts meg minden kapcsolatot velük.
tegnapelőtt 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A másik fickó meg mindig olyanokat mond neki, hogy irigyellek, engem az asszony megölne ... stb."

Szerintem az ő feleségét is kezelgeti a "barátja", mert ez a birka elmondja otthon az asszonynak.

De jó menő csávó lehet mind a kettő, ha busszal járnak melóba. 🤣

tegnap 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

"Szóval egy beszélgetés alkalmával a haverom elmondta,hogy otthon többször is felmerült a nevem és ha akarom lefeküdhetek a feleségével."

Valójában ez a behálózás része, harmadiknak akarnak bevonni a férfi örömére.

A nő a csali, csak segít a férjének pasit fogni a ferde hajlamai kielégítésére.

tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!