Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy van gyomra egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van gyomra egy nőnek szerelmet vallani nekem,miközben a férje mellett alszik?Mire vélitek ezt?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt írnátok,hogy kamu,előre leszögezem,hogy nem az.Egy kolléganőm szerelmet vallott nekem és elmodta, hogy vonzódik hozzám és hogy szeret a társaságomban lenni és úgy érzi belém szeretett.Majd végül a csók is megtörtént kettőnk között.Alapban nem kellett volna bele mennem a dologban,de tény hogy én is vonzódom hozzá.Állítása szerint a férjével,csak a gyerekek miatt vannak együtt,ahogy elmondta a dolgokat, szerintem nincs szex köztük már jó ideje. Valószínűleg azért is akar velem szexet,mert otthon nem kapja meg,de olyanokat mond nekem,hogy szeret engem és már ilyeneket kérdezget,hogy szerinte tudnék e vele élni.Én nem hiszek abban,hogy ő el akarna válni,lehet hogy valóban belém szeretett és vonzódik is hozzám,ez egyértelmű.Olyanokat mond,hogy szívesebben van munkában mint otthon,mert ott legalább velem lehet.Szóval nagy valószínűséggel otthon komoly bajok vannak.Én azt nem értem, akkor minek vannak együtt,ha már teljesen lapos a házasság és semmi nem működik a monoton hétköznapokon kívül?Hogyan tud nekem szerelmet vallani, miközben mással él?Mire vélitek ezt?
tegnapelőtt 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy amit nem kap meg otthon, pontosan arra kellesz neki és a szerelmet a testi vággyal keveri össze.

Véleményem szerint keress egyedülálló nőt, harmadiknak beszállni nem biztos hogy szerencsés dolog, több szempontból sem.

tegnap 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ma 05:10


Nem rólam van szó, nekem nincs kinek beszámolni a dolgokról,mert szingli vagyok .Amúgy meg honnan tudod,hogy akkor tudtam,hogy ő házas?

tegnap 07:36
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ferfiak is megteszik ugyanezt, nekik hogy van gyomruk? Hat igy.

Manapsag, ha egy ferj/apa kur felre, a szemunk sem rebben, ellenben ha egy feleseg/anya teszi ugyanezt, maglyan akarjuk elegetni. Furcsa ez a kettos merce.

Hozzateszem, no vagyok, es szerintem mindket oldalrol feregseg, egyik nemet sem mentem fel.

tegnap 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 10:18


Jaj istenem annyira kis érzékenyek vagytok.... egyből arra van kihegyezve,hogy persze a férfiak is.De nőről van szó... miért kell egyből vissza felé mutogatni?Tudom,hogy fáj az igazság,hogy ti nők ugyan olyanok vagytok,de akkor sem értem miért kell erre kihegyezni a kérdést.Nem arról van szó,hogy férfi vagy nő.Jelen esetben nő és nyilván mindenki tudja,hogy férfiak is vannak így,de ugyan annyi nő is,ha már itt tartunk.

tegnap 10:36
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Kerdezo, az utolso mondatomat is elolvastad, vagy csak marsz?

Tessek, ha nem lattad volna:

Hozzateszem, no vagyok, es szerintem mindket oldalrol feregseg, egyik nemet sem mentem fel.


A megfogalmazasod alapjan irtam amit irtam, a “hogy van gyomra” megszolalas elegge felhaborodottnak tunik. Mintha nem tudnad, hogy az emberek tobbsege csal. Arra probaltam ramutatni, hogy mig a ferfiakra ramondjak, hogy osztonbol mennek a farkuk utan, addig a csalo nok mindenfele krvanak ki vannak kialtva.

tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
71%
15-ös hagyjad… valószínűleg nem tanácsot akar, csak fürdeni egy kicsit a “azta micsoda szemét csalfa némber” kommentekben
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha igazán nem érdekelne, akkor elfelejtenéd és nem írnál ki róla felháborodást szító kérdést.
tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ma 12:33


Ki mondta,hogy nem érdekel? Pontosan attól tartok,hogy beleszeretek...és ha így alakul,akkor én fogok rosszul kijönni belőle.Gondolj bele,hogy beleszeretek és ő,úgy dönt,hogy jó elég a kis kalandból én meg ott maradok hoppon.Az ilyen sztorikban mindenki sérül lelkileg.Nem szeretnék...ha nem muszáj.

tegnap 13:06
 19/20 anonim válasza:
A 11-esre hallgass inkább
tegnap 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret, csak nem akar ugrálni. De gondolom, ha hozzád költözhetne vagy egy közös kis kecóba, valami biztosba, akkor téged választana.


Kell a nőnek a biztos lakhely. Kell a gyereknek is a biztos lakhely.

Én elhiszem neked, hogy ezt mondta és azt is elhiszem, hogy szeret is téged. Csak nehéz egy régi kapcsolatból kihátrálni, főleg, ha gyerkőc is van.


Gondolom arra vágyik, hogy egyik kapcs.ból átcsússzon egy másikba. Valahol ez egy egész izgalmas új közös fejezet is lehet. Meg is erősíthet téged. Ez az ember felfogóképességén és alkalmazkodóképességén múlik.


Jelenleg szeretőstátuszban vagy. Ez bármilyen irányba változhat. Egy igazi kérdés van:

te döntöttél már?

Kell a nő? Hajlandó vagy érte tenni? Hajlandó vagy összekötni vele az életed és vele együtt a gyermekét is befogadni?


Ha ezekre igen a válasz, akkor cselekedni kell. közös otthon és elfogadás, hogy ő most nem tud hipp-hopp kimászni a kapcsolatból.


Én átmentem ezzel a volt nejemmel. Ismerem a te helyzetedet és a férje helyzetét is. Megértem a nőt is.

Senkinek sem egyszerű. Szerintem élvezzétek a rózsaszín felhőt, amíg tart.

Te pedig fogadj el egy jó tanácsot, ha szereted őt: Ne habozz! És sose tűnj bizonytalannak vele kapcsolatban. de használd az eszedet is és ne csinálj meggondolatlanságot sem.

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!