Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom arra kér hogy legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom arra kér hogy legyek nyitott más férfiak felé is, bele menjek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, párom 27.

Párommal 5 éve vagyunk egy pár, az esküvőt 2 év múlva tervezzük. Régóta mondogatja hogy mi lenne ha kipróbálnánk új dolgokat, swinger, párcsere, hármas. stb. Eddig hárítottam minden ilyen jellegű témát, alapvetően monogám vagyok.

A hátam mögött elkezdett ismerkedni egy pasival, elmondta neki hogy milyen célból keres férfi "barátot". Múlt hétvégén randit szervezett nekünk, azt hittem ketten leszünk, de ez az új barát is megjelent, akkor láttam először életemben.

Nagyon megnyerő volt, helyes. Sokat beszélgettünk, és abban maradtunk hogy holnap kettesben fogok vele találkozni.

Kicsit aggódom a kapcsolatunk jövője miatt.


ma 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én újat, mást szeretnék, akkor előbb szakítanék a "párommal", és keresnék magamnak valakit. Nehogy már ő hozzon neked férfit! Esküvő 2 év múlva? Érdekes.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Es pénzt is keres vele?
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a nyitott kapcsolattal baj ha te is akarnád. De tisztában van vele, hogy nem fűl hozzá a fogad mert már leráztad és mégis fújja a magáét, sőt már még férfit is keresett. Most vagy azt látja rajtad, azt hiszi, hogy kéreted magad hiszen még mindig vele vagy, vagy azt, hogy úgyis bele fogsz egyezni ugyanis annyira lemész kutyusba érte. Esküvő azután, hogy végigmentek rajtad mint a vonat? Lehet orrba-szájba megcsal téged helló! Amúgy ha vele maradsz előbb utóbb félre fog kefélni mert nem vagy neki elég. Nemhiába akar hármast, orgiákat.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%

Azért nem ennyire egyoldalú a dolog. Sokan vannak akik cuckoldok, férfiak, nők ugyanúgy. Persze aki nem az annak nincsen ínyére de ez is olyan mint a melegek, hogy aki nem az az el sem tudja képzelni, másnak meg ez a jó.

Kérdező ez rajtad függ. Ha tetszik, izgat a dolog és megbízol a párodban akkor menj bele.. Ha neked ez nem jó akkor ne. Beszéljétek meg, hogy mit vártok ettől ne, hogy aztán féltékenykedés, vita stb legyen belőle, szóval le kell fektetni bizonyos szabályokat aztán ki lehet próbálni. Vagy nem.. Ahogy gondolod.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom kamu vagy sem. De ha te ezt nem akarod akkor ne tedd! Bármit is csinálsz csak akkor ha te is kívánod. Ha csak az ő kedvéért teszed, nagyon meg fogod bánni.
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!