Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki házas és lépett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki házas és lépett már félre, miért/mikor érezte úgy, hogy másra is vágyik?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

5 év házasság után.

Nem kerestem tudatosan másikat, nem jártam el direkben. Csak úgy jött.

tegnapelőtt 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Szülni volt az asszony nem ért rá leápolni.
tegnapelőtt 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21 év kapcsolat után
tegnapelőtt 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is majdnem 20év után gondolkodtam el rajta.
tegnapelőtt 21:54
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Én nem csak elgondolkodtam.

3as vagyok

tegnapelőtt 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És hol ismerted meg a szeretőd?
tegnapelőtt 21:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Komoly gondjaink voltak, külön aludtunk hónapok óta. Nem terveztem, csak jött valaki, aki végre azt éreztette, hogy értékes és szerethető vagyok...otthon ennek az ellentéte volt, abba is belekötött hogyan szedem a tányérra a kaját, vagy hogy veszem le a cipőm...hát így lett valakim 12 év után, de nem tartott sokáig.
tegnapelőtt 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok.


Nem kerestem, jött.


Többször elutasítottam, mert ez egyikünk részéről sem lett volna korrekt mert én is házas voltam, és ő is.

1 évig próbálkozott nálam (nem nyomult, nagyon lágyan, lépésről lépésre közeledett), végül sikerült valahogy, a mai napig nem értem hogyan, kicsikarni belőlem valami olyan érzelmet iránta, amit még a férjem mellett sem éreztem.

Engedtem eluralkodni magamon ezt a jó érzést, és kavarni kezdtünk (szex nélkül!).

Fél év titkos viszony után lefeküdtünk, utána még kb 1 hónapig tartott az egész (ismét szex nélkül), aztán befejezte velem mindenféle indoklás nélkül.


Nagyon kitartó volt, romantikus, türelmes, szóval nem csak kamatyolni akart velem mint a klasszikus szerető viszonyban.

Mégsem értem a mai napig, miért csinálta ezt, miért küzdött értem ennyit, ha utána ilyen könnyen rámunt. Pedig nem is tartom magam jó nőnek.


Én a szeretői szakasz közepén elváltam, ő még most is házas...

tegnap 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mivel az ember megtette, en is aksrtam.
tegnap 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
itthon 0 szex, a szeretőmnél szintén. 4 éve tart. szuper minden.
tegnap 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!