Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Terhes feleséget megcsalni a legnagyobb bűn?
36. Aki nem szerelmes ,minek házasodik meg?
+ Ha ennyire szörnyű a házassága, akkor mi a bánatért nem lehet normálisan elválni félrekefélés helyett?
38, 39-re
Nehogy azt higgyétek, hogy aki nem dug félre a felesége mellett, annak nincsenek vágyai. Azt meg végképp ne, hogy nem vágynak rá más nők. Hajjaj, de még mennyire vágynak! Van egy nőtípus, aki pont a foglalt faszikra hajt, de véletlenül is előfordulhat ilyen vágy.
Én is vágytam,sőt, egyszer csak két buszmegálló választott el egy szenvedélyes kamatyolástól, de nem tettem meg. Rám is vágytak nők, megannyi feldobott labda, de nem mentem bele. Már csak azért sem, mert 100%-ig megbíztam a feleségem hűségében és én nem tudtam volna megbocsátani neki, ha elcsábulna mellettem.
Nekem fontos volt, hogy ne csaljanak meg, hogy ahová hazamegyek az otthonom legyen, ne egy szállás csupán, ahol kielégítik az igényeim egy részét, a többit meg máshol, mástól kapom meg.
45: Dehogynem vágynak. Az összes ilyen munkahelyeken történt. Az első két ilyen eset gyorséttermi sztori.
Pár éve voltam házas, tök normálisan viselkedtem, nem idétlenkedtem mint a többi srác, és voltak lányok, akiknek ez bejött. Szomszéd pályán dolgoztunk az egyik ilyen lánnyla, ment a poénkodás, aztán elkezdett bepróbálkozni.
A másik lány műszak után elkísért egy darabon, aztán megkérdezte, nem folytatnánk-e nála. Az necces volt. Egy ilyen necces sztori volt még évekkel később, az is hazakísérős, és akkor majdnem elcsábultam, mert azoknak a ciciknek nem kosár számuk volt, hanem helyrajzi.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!