Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 6 év után megcsalt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után megcsalt a párom, szakítottam vele és most jóvá akarja tenni, szerintetek honnan tudhatom, hogy van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Érdekelne a ti történeteitek. Visszafogadtátok e, és ha igen/nem mi lett a kimenetel hosszútávon. Megbántátok e a döntéseteket?


Nem tudom eldönteni, hogy mire vágyom. A sok emlék összeköt, komoly terveink voltak egymással, azt érzem nem bírom elengedni, de valahogy abban sem vagyok biztos már hogy ezek után boldogak lehetnénk együtt, ő arra vár hogy döntsek, és egyre inkább azt érzem hogy nem tudok.



szept. 1. 16:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

Hú, ez nagyon komplex, sok múlik a körülményektől és millió részlettől mi hogy is volt és van, amellett, ami a kérdésed:


hogy mi kell ahhoz (mindkét félnél is, meg előzményekben), hogy meg lehessen oldani, és ne csak kibssz magaddal, mint volt, hogy én, meg volt, hogy nem tudom

szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Nincsen értelme. Ugyanúgy meg fog téged csalni jó reggelt!
szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Már a szakítás masnapjan keresett es osztott meg mély gondolatokat folyamatosan, de nekem ez kicsit gyors volt azt hiszem
szept. 1. 20:15
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

"Már a szakítás masnapjan keresett es osztott meg mély gondolatokat folyamatosan, de nekem ez kicsit gyors volt azt hiszem"


Az is egy válasz, ha azt mondod, hogy neked még időre van szükséged a döntéshez.

szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszek népszerű itt,de én fogadtam vissza 7 év után exemet,aki megcsalt. Fizikálisan még nem,mert előtte rájöttem. Nagyon rossz időszakot éltünk meg,amire persze nem megoldás,hogy máshol keresed a vigaszt,de valahol azt kell mégis mondanom,hogy megértem,hogy elkezdte jól érezni magát mással. Mi egy évig voltunk külön,miután újra osszejottunk. Először azt gondoltam,hogy hiba volt,mert ÉN nem tudtam túltenni magam azon,hogy másfelé kezdett kacsintgatni. Aztán elkezdtem méginkább magamra koncentrálni és elengedni a feltekenykedest és úgymond "leszarni" hogy vajon mikor kivel mit csinál. Azóta sokkal nyugodtabb életem van és nincsenek köztünk felesleges viták sem. A serelmeim lassan elmúltak. Azóta 3 éve vagyunk újra együtt. A múlt ellenére egyáltalán nem érzek bizalmatlanságot,egyszerűen nem látom rajta azt,hogy másra vágyna. Ha meg 1x mégis így lenne,szerintem megint úgyis észre fogom venni a jeleket és jön majd a megérzés,ami nem szokott tévedni. Barátaim nem örültek a döntésnek,hülyének tartottak,részben igazuk is van,csak engem nem érdekelt. Az utóbbi 3 év azt igazolja,hogy jól döntöttem. Én hiszek abban,hogy az ember tud változni,ha akar. És egyéb pozitív változásokat is észrevettem rajta is meg magamon is. De nyilván minden kapcsolat más és más,neked kell tudnod és erezned,mit szeretnél,illetve vegiggondolnod,hogy mi vezetett vajon oda,hogy O megcsalt. Ha újra osszejottok és ugyanúgy fog minden menni tovább,mint eddig,akkor ugyanide fogtok kilyukadni előbb - utóbb.
szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Megcsalás és megcsalás között is van különbség. Nagyon nem mindegy, hogy szeretői viszonyt tartott fenn, vagy 1x lesz0patott vkit részegen, vagy flörtölt szavak szintjén. Jó lenne tudni részleteket a válaszhoz.

Mert nem ugyanazt tanácsolnám különböző esetekben.


De nézzük az én példámat:

Részegen buliban meghúzott egy csajt. Szakítottunk. 3 hónapig tepert hogy sajnálja, önmagában is csalódott bla bla. Én vagyok neki az igazi, nem akar elveszíteni. Megkérte a kezem. Ez azért nagy szó mert ő soha nem akart házasságot. Persze kiröhögtem. Minden mozzanatában tettében bizonyított. Akkoriban azt mondta nekem vki, "hogy a kisgyermek is megbotlik míg járni tanul, de nem jelenti azt hogy egész életében botladozni fog. "


Ez volt az egyik gondolat, a másik pedig bennem született meg :

"Fiatal vagyok, adok 1-2 évet az életemből ennek a kapcsolatnak és ha nem megy, öregkoromra nem marad bennem a -mi lett vna ha - érzése."


Így megpróbáltuk újra. Nehéz volt mindkettőnknek. Neki a bizalmam visszaépíteni, nekem pedig feldolgozni. Évekbe telt. Mindketten komoly személyiségfejlődésen mentünk át. De sikerült. Ennek már 12 éve. Nagyon jó 10 évünk volt. Abszolút 0 féltékenység, teljes bizalom, harmónia. Évekkel később házasság, gyerekek. Csúcsszuper minden pillanat.


Aztán egyszer csak(10 év utan) reszegen irásban megdicsérte a kolléganőjét. A csaj nem volt vevő rá, de egyértelmű volt hogy a férjemnek bejön.


Összetört minden...

Az addig visszaépített bizalom széthullott totálisan porrá zúzódott.


Ez csak egy mondat volt. De teljesen kicsinált. Őt meg helyrerázta hogy mekkora egy barom volt, mit is tett tönkre. Akkor nem érezte a súlyát de másnap már belátta .



Párterápia következett. Valamennyi haszna volt, hisz jól vagyunk együtt. Jók a mindennapok, rendben van a kapcsolatunk. A bizalmam meg megfogalmazhatatlan. Tudom, hogy jelen pillanatban nem csal meg, eszében sincs más. Nyugodtan vagyok amikor elmegy. De valahol ott belül van egy érzés, hogy mi van, ha full át voltam b@szva abban a 10 évben amikor azt hittem minden jo. Tudom, hogy az elmúlt 2 évből nem esik ki csontváz, de elképzelhetőnek tartom, hogy régebbről igen. Bánnám a döntésem hogy adtam neki esélyt? Nem. Hisz szép emlékeket, személyiségfejlodest, csodás gyermekeket tartalmazott az elmúlt évtized.



Nem mondom, hogy örökre együtt maradunk. Lehet hogy elválnak útjaink egyszer. De azt tudom, hogy ott legbelül én vagyok számára az igazi, a NŐ akinek a helyét soha senki nem foglalja el. Akire sóhajtva gondol majd vissza öregen minden egyes nap.

szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki akarna bármit őszintén jóvátenni az exével, ha a kapcsolat alatt örömmel szexelt mással? Ki tudja hány megcsalás volt közben, amiről fogalmad sincs?

Bennem biztos, hogy eltörne valami végleg és ezután szexkapcsolaton kívül nekem se kéne másra az exem, arra is csak addig, amíg nem ki nem szeretek belőle.

Amikor kiszerettem belőle és felszabadult a lelkem, akkor meg csáó!

szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hetekig tarto fokent erzelmi megcsalás tortent, meg oleles csok ilyenek, elmeletileg szexig nem jutottak.
szept. 2. 11:08
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Hetekig tarto fokent erzelmi megcsalás tortent, meg oleles csok ilyenek, elmeletileg szexig nem jutottak."

Ez nem elég neked, hogy kihajítsd a francba?

Azt tedd, amit akkor tettél volna, ha rajtakapod őket.

Továbbá olvasd el a napi üzenetváltásaikat visszamenőleg.

Egyúttal ülj le a másik nővel és beszélgess el vele mit érez a pasasod iránt, aztán öleljétek meg egymást és add neki, vigye!

szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!