Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valóban jobbá képes tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobbá képes tenni egy házasságot ha van szerető a képben?

Figyelt kérdés
aug. 30. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szerető van a képben akkor az a kapcsolat nem sokat ér/nem ér semmit. Nem teheti jobbá véletlenül se még olyan esetben sem, hogy kiderül a szeretősdi és a megcsalt fél "megbocsájt" a megcsalónak.
aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem valahogy nem dobna fel
aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Engem igen, csak esélytelen szeretőre találni még úgy is, hogy az ember normálisan, először meg akarná ismerni a másikat. Azt látom hogy a nők pompás házasságokban êlnek, szívóágon csak a férfiak vannak. 😟
aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők pompás házasságokban élnek, akkor a férfiak miért vannak szívóágon? Gondolom a nők a pompás házasságokban férfiakkal vannak, nem? Akkor azok nem boldogok, vagy ezt hogy kell érteni???? És fordítva????
aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

4. Elfelejtettem odaírni hogy a csinos, vagy legalább az arra hajazó nők.

Nem véletlenül vágyik a férfiak túlnyomó része szexre, meg pozitív érzelmi visszacsatolásra. Na ezek azok a dolgok, amik otthon nem szoktak működni, ez a szívóág.

aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szépség elég relatív fogalom. Mindenkinek más a szép. De nyilván, ha együtt vagy egy olyannal, akit nem találsz vonzónak, akkor "szívóágon" is leszel és maradsz is. Nekem az is rejtély, hogy miért vagy együtt egyàltalán olyannal, aki neked nem tetszik. Vagy lyuk-lyuk alapon, ha nincsen ló jó a szamár is?? Én nem vagyok 10/10 fullos nő, inkább csak átlagos vagyok, semmi extra. A férjem mégis vonzónak talál, van szex is a gyerek mellett és sőt pozitív érzelmi visszacsatolás

is. Szerintem nagyon sok átlagos kinézetű nő házasságában működnek ezek, ha a két fél egymást keresi. Nos, ha Józsi csak a szomszéd Julival van együtt, miközben Megan Foxra vágyik, akkor Józsi nem lesz boldog. Csakhát Józsi tudja, hogy a Megan Fox féle nők vele nem állnak szóba, ezért marad a szomszéd Juli. Valamit talán le kellene tenni az asztalra a férfiaknak is, hogy legyenek bizonyos elvárások.

aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen jobbá tudja tenni ! Nekem így lett jobb a házasságom! 32 F
aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
IGEN.
aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!