Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan nehéz manapság hűséges embert találni? Régen is voltak megcsalások tudom, de nem ez, ami most megy.

Figyelt kérdés

Igen, azzal is tisztában vagyok, hogy voltak, akik a falu miatt nem váltak el, viszont az idősebbek közt annyival több őszinte szerelmes párt találni és mindannyiuk azt mondja, hogy alapvető és tudják, hogy mindent meg kell beszélni és mindenkinek vannak hibái.

Szóval régebben azért ez nem volt, hogy kb a semmiből egy vita után meg is csalnak például, nagyobb mennyiségben nem volt jellemző.



aug. 27. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanennyi megcsalás volt régen is.

Az egyik bácsika ismerős (90 éves) is elmondta hogy a felesége volt a falu legnagyobb kurvája. Ugyanúgy megcsinálta mindenki, rengeteg lehetőség volt erre.

aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11.: Szerintem egy kicsit kevesebb lehetett a falusiaknál, de azért volt egy pár eset. Nagyvárosban lehetett feltűnés nélkül csinálni, a lebukás minimális esélyével. Az igazán profik a külföldi üzleti útjaikon mentek félre prostikkal, mert pláne, ha egyedül utazott, a lebukás esélye gyakorlatilag nulla volt.
aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Régen is voltak megcsalások tudom, de nem ez, ami most megy."

Honnan tudod? Te régen is éltél?

aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13.: Igazából erre az tud jól válaszolni, aki mélyebben foglalkozott életmód-történettel. Csak a saját nagyszüleink elmondása kevés, mert ők is kevés embert ismertek, pláne az ilyesmi nagy része mindig titokban zajlott.
aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem zajlott az titokban, mindenkiről tudták mekkora kujon, vagy qrva a faluban.
aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

12


Majd nézd meg a Szerelempatak (2003) című filmet.

"Megódották asztat", nem kellett itt senkit se félteni a faluba se.

aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
13# 14#es hasonlót írt, mint amire én is gondoltam. Tényleg nem reprezentatív a példa, de... Én nagyon sokat beszélgettem ezekről fiatal koromban az egyébként nagyon vagány nagyimmal. Ő 1925 ben született falun. Rengeteget mesélt a falubeli szexuális szokásokról. Például a nagyapám, aki 38 ban, amikor 21 éves volt a papa és 13 éves a mama, eljegyezte kvázi a mamát, (magyar család), de várni kellett amig a mama 17 éves nem lett a házassággal. Ezért addig a papa, belógott az úgymond kikapós fiatalasszonyokhoz szexelni. Volt, hogy az ablakon lógott meg. Nem tudom hogy a mama ezt honnan tudta, de öregen már nevetett a papa viselt dolgain, igaz szegény nagyapám viszonylag fiatalon meg is halt betegségben, azt mondta a mama legalább élt az öreg abban a pár évben, és a házasság alatt nagyon szerették egymást. Aztán amikor a mama megözvegyült a ötvenes években, a fővárosban gyárban kezdett dolgozni. Na ott aztán mindenki mindenkivel szexelt, de tényleg. Nagyon vad sztorik voltak. Gondolom ahogy a sok nő bekerült a háború után a munkaerőpiacra, kinyílt a világ, a pasik meg lecsaptak rá.
aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Találj olyat akire lehet alapozni. Mi olyan krv nehéz ezen?!?!
aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!