Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan nehéz manapság hűséges embert találni? Régen is voltak megcsalások tudom, de nem ez, ami most megy.

Figyelt kérdés

Igen, azzal is tisztában vagyok, hogy voltak, akik a falu miatt nem váltak el, viszont az idősebbek közt annyival több őszinte szerelmes párt találni és mindannyiuk azt mondja, hogy alapvető és tudják, hogy mindent meg kell beszélni és mindenkinek vannak hibái.

Szóval régebben azért ez nem volt, hogy kb a semmiből egy vita után meg is csalnak például, nagyobb mennyiségben nem volt jellemző.



aug. 27. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez egyszerűen nem igaz, hogy régen kevesebb megcsalás történt. Az öregek meg hajlamosak mindent megszépíteni.


A nagyapám is párás tekintettel nyilatkozott nagyanyámról, annak a halála után. Arra valahogy mindig elfelejtett visszaemlékezni, hogy 50 éven keresztük szívták egymás vérét, és megkeserítették a gyerekeik életét. Nem kell mindent elhinni, amit az öregek mondanak.

aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Antiszociális lény ***** válasza:
44%

"viszont az idősebbek közt annyival több őszinte szerelmes párt találni és mindannyiuk azt mondja, hogy alapvető és tudják, hogy mindent meg kell beszélni és mindenkinek vannak hibái."


Én ezt nem így látom. Megcsalás meg régen is volt, csak nem derült ki vagy nem tettek ellene. Az nem harmoniks kapcsolat közel sem, hogy a nő egy elszemélytelenített része a férfinak.


Szerintem a legundorítóbb dolog volt a név felévtel... hogy lehet egy nőt úgy hívni, hogy KOVÁCS ISTVÁNNÉ??? ez is pont azt bizonyítja, hogy kb sokaknál tulajdon volt a nő, nem pedig egy egyenlő fél.. Innetől kezdve pedig biztos nagyon őszinte volt és szerelmes.. ja.

aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam: Régen is voltak megcsalások tudom, de nem ez, ami most megy.
aug. 27. 21:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3

Aztán honnan tudod, hogy nem? Ezer történetet tudok mondani, hogy mi ment a falvakban.

aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Antiszociális lény ***** válasza:
65%
Igen, nyilván nem volt tiktok, meg facebook, meg instagramm ahol esténként lehetett másnak iroatni, meg másra csorgatni nyálad. Ebben igazad van igen, de másban nincs.
aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Régen ugyanúgy, kb. ilyen mértékben voltak csalfa férgek. Csak nem verték nagy dobra. Az én nagymamám megcsalta papám amikor apukám megszületett és hónapokig félrekefélt. Nem tudta elhagyni mert nem voltak szülei, közeli rokonai. De míg élt benne volt, hogy mire képes volt. Még én is haragszok rá pedig "semmi" közöm hozzá.

A szomszédom szintén szanaszét csalta a férjét míg végül leragadt egy nőnél, kiderült, hogy biszexuális.

Mindig volt és sajnos lesz megcsalás.

aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen se volt több jó házasság, mint ma. A megcsalásról annyit, hogy falun a régi világban kevésbé volt kivitelezhető egy félrelépés, mert mindenki figyelt mindenkit. Attól még volt, aki megtette. A városi rétegeknél gyakoribb volt, mert több lehetőségük adódott. De szentek nem voltak a régi falusiak se. Akármilyen rossz volt a házasságuk, nagyon ritkán váltak, mert a válás szégyen volt. Sok nő meg nem is tudta volna eltartani magát. Emiatt tűrtek és imádkoztak a templomban, hogy kibírják. Szexuális kultúra se volt, nem volt szempont, hogy jó-e a szex. A nőverés is gyakoribb volt, sőt, kábé száz éve még férfiúi jognak tartották az asszony fegyelmezését, ha nem verte félholtra, belefért az akkori normákba.
aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Régen jobb neveltetésben részesültek a zemberek.
aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem csak ez az egy jó tulajdonságom van :(
aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as, kifejtenéd részletesen, szerinted miért volt jobb a régi neveltetés?
aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!