Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel miért kitárulkozóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel miért kitárulkozóbbak szexuálisan a férfiak ?

Figyelt kérdés
Ha otthon a feleség is nyitott mindenre és napi szinten van szex miért tart valaki szeretőt ?

aug. 27. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Általában az érzelmek szoktak kiüresedni.
aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Mert a szerető belemegy olyan dolgokba amelyekbe a feleség nem?
aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A feleség is belemegy mindenbe épp ezen van a hangsúly. Ezért nem értem.
aug. 27. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De te honnan tudod, hogy mindenbe belemegy? Azért mert mondta a férj, vagy te vagy a feleség? Általában hiányzik valami a férjnek. Vagy egyszerűen unja a feleségét.
aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sosem volt szeretőm, én mindig csak a párommal voltam együtt, így másra nem volt vágyam, vagy "szükségem".

Mondjuk én viszont voltam szeretője 3 nőnek is már régebben...

39/F

aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Mert a szeretővel szeretik egymást, a feleség meg olyan otthon, mint a sárkány bosszúja.


"Vera mama..."

aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert az otthoni állandó már unalmas. Jól esik az új meghódítása.
aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert a megcsalás neki biztos izgibb
aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert nincsenek ott az érzések, ami kéne legyen, valódi érzelmi kapcsolat, nem megjátszott. Nincs szerelem, se szeretet, se tisztelet. És akkor mindegy milyen nő, a feleség, vagy a szerető… egyforma lyuk.

Mostanában az emberek a szexel kezdenek egy kapcsolatot es nem értik, hogy ha bevetik a káma szutrát és szex közben gyertyában dugatja magát, pörögve análisan totálisan és mégis miért van csalva..,

Fordítva ülnek a lóra ma

aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Most te melyik oldal vagy, Kérdező?


Azért az esetek nagyon nagy többségében a szerető akkor figyel be, ha az érzelmek/vágyak/vonzalom/szerelem már nem működik otthon (vagy sose működött). Ettől függetlenül a szex még mehet, az a férfiaknak egy totál más kategória.

Szerintem az a ritkább, ha valakinek azért van szerető, mert nem bír a vérével és kell neki a változatos szex. Biztos ilyen is létezik. De azért szerintem, ha otthon megvan a testiség+érzelmek is, akkor nincs olyan hülye, aki kockáztatna.

aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!