Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számit mikromegcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számit mikromegcsalásnak?

Figyelt kérdés

Párszor hallotam az ún.

mikromegcsalásról. Mi számít annak, vélemémy jöhet.



aug. 27. 19:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem ismertem ezt a kifejezést. Elolvastam a cikket, most már tudom.
aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

Jesszus

Jo h nem kalitkaba zarjuk egymast ... Baromi jo kapcsolat lehet az ilyen!

aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Bármi olyan dolog valaki ellenkező neművel kapcsolatban, amikor klasszikus értelemben nem történik megcsalás, de mégis szigorúan a párod tudta nélkül csinálod, mert egyértelműen az van mögötte, hogy vonzódsz a másikhoz. Manapság persze ez legtöbbször neten írogatásban nyilvánul meg. De lehet akár pl. olyan rendszeres munkahelyi kávézgatás, ebédelgetés is valakivel, ami alapvetően nem a munkakapcsolatról szól.
aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A cikkről annyit, hogy túl sok mindent tart annak. Pl. barátságban lenni egy ex-el nem az, mint valakivel szexuálisan flörtölni. Én csak az utóbbit tartom annak. Másrészt vannak olyan kapcsolatok, ahol nem a partner a főbizalmas, hanem egy jóbarát. Az nem megcsalás. Szerintem is jó, ha az ember teljesen megbízhat a párjában, de ez nincs minden kapcsolatban így. Olyankor egy barát sokkal megbízhatóbb lehet. hHa nincs szexuális kapcsolat, nem megcsalás.
aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

megcsalás az, amikor átléped azt a világos határt, amiben a másikkal megegyeztetek az egymás felé való szexuális kizárólagosságot illetően.

szerintem nincs olyan, hogy mikromegcsalás (ahogy nincs mikrorablás vagy mikrogyilkosság sem). vannak viszont olyan tevékenységek, amik bár nem jelentenek megcsalást, de tiszteletlen, méltatlan a másik felé, illetve aláássa a bizalmat.

aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15.: A legtöbb pár ezt nem beszéli meg egymással, mi tartozik ide. A mással szexelés egyértelműnek tűnik, de sok tevékenység, beleértve a flörtölést is, eltérő megítélésű lehet. Inkább az a domináns, milyen családból jön az illető, mire tanították. Valamint lehet felnőttként más véleménye is, de gyakori, hogy eltér a párjáétól. Sokan pl. nem tolerálják, ha a partnerüknek vannak ellenkező nemű barátai, mert azt hiszik, nem lehet férfi és nő közt barátság.
aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Manapsag mar ha ranezel egy ellenkezo nemure is megcsalas ahogy az is ha nem adod meg a insta, fb, twitter stb. fiokos jelszavat, hozzafereset. Ha nem allitasz be a telodon tartozkodasi helyet h lassa a masik hol vagy...

Es sorolhatnam ezeket a korlatozo zsarolasra bizalamatlansagra buzdito butasagokat.

aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
17.: Ez inkább személyfüggő. Vannak, akik meg csoportszexet szerveznek otthonra meg swingerbe járnak. Mindkét véglet megvan.
aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18

Tudom

De attol meg lehet extra feltekeny a ferj pl.

aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

"A legtöbb pár ezt nem beszéli meg egymással, mi tartozik ide."

előbb-utóbb azért szóba szokott kerülni.

aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!