Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a reakció mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a reakció mit jelent? Egyértelmű, hogy újra megcsalt vele?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, ebből kb 1 évet végig csalva voltam egy nővel. Neki ugyanúgy új volt hogy én vagyok. Azt mondta érzelem is volt köztük, de nyilván testiség is, volt hogy mindennap.


A párom mindent tagadott, hogy a nő megszerkesztette a beszélgetéseket, hittem neki, letiltotta ő is én is a nőt. Viszont időről időre sajnos kiderült, hogy a nőnek volt igaza. A bizalom elszállt viszont még mindig szeretem ezt a férfit. Ő sokat dolgozik hogy bizonyítson. Most már nagyjából feldolgoztam ezt az egy évnyi megcsalást. Próbálnám helyrehozni mert már fél éve rossz a kapcsolat. De megint jött a hidegzuhany, ismét látták ezzel a nővel, többször is, sőt van aki csókolózni is látta őket. Ezek egymástól független forrásból jöttek.


Felkerestem a nőt. Nem ismerte el konkrétan szó szerint (mert ezzel takarózik a párom). de nem is volt beszélgetős stílusban.

Tehát én megkérdeztem, hogy igaz az, hogy veled látták megint XY-t?

Válasz:

“Hát én most tudtam meg hogy ti még együtt vagytok szóval gratulálok. Nyugodj meg ma letiltottam Xy-t sok szerencsét, engem hagyjatok békén örökre”. Sírós fej… és letiltott. Szerintem ha nem lenne igaz beleírta volna, hogy ez nem igaz.

Volt már, hogy 1,5 év alatt megkerestem a nőt de akkor nem így reagált, kedves volt…


A párom állítja, hogy ez hazugság, mindenki hazudik, a nő is hazudik… és hogy ez a válasza nem beismerő.


Nem fér a fejembe hogyan tudott újra vele lenni. Akivel egyszer már megbántott. Akkor eddig is gondolhatott rá? Akkor tényleg lehetett érzelem? Hisz a nő ki volt akadva…. Vagy lehet tényleg kamu az egész, én értettem félre?

Csak az a baj a páromat ismerve simán jellemző lenne ez rá.


Mit csináljak? Szeretem őt szeretnék hinni neki, de ez így már nagyon nehéz… mikor mondom hogy menjen ahhoz a nőhöz, nagyon előadja, hogy neki mennyire nem kell…. De ott van bennem a hang, hogy csak azért nem, mert a nő dobta?


Kérlek segítsetek, most együtt voltak, vagy nem? Kinek higyjek?


aug. 10. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Megint megcsalt vele
Nem csalt meg vele
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 2 evbol 1 evig, tehat a kapcsolat feleben csalt. Erzelmi es testi ertelemben is.

2. Letagadta az egeszet, a nore kente.

3. Vegul minden esetben kiderult, hogy o a hazug.

4. Mindenki latja oket egyutt.

5. A no be is vallja, hogy ot is atverte ez a jomadar.

6. Mindenki mas a hulye, meg mindenki mas hazudik, csak o nem.


Most ugy oszinten. Szerinted??? Ki ez az aranyfarku bohoc? Mit tud o, hogy 99x atbassza a fejed es 100x hiszel neki? Miert nem hiszed, hogy ettol te sokkal jobbat erdemelsz??

aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megint, még mindig csalva vagy. Anno én is beszéltem a csajjal, akivel csalt az exférjem, minden szava hazugság volt, bele is bukott kb 3 mondattal a meséjébe. Szánalmas. Mit vársz???? Ennél sokkal többnek kellene tartanod magad! Nem szereted, hanem ragaszkodsz, egészen más a kettő. Kérlek, térj észhez és felejtsd el őket, örökre. Kívánj nekik boldogságot, csalják egymást is majd szénné, ha nekik ennyi az értékrendjük.
aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem igaz akkor.
aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még mindig képes vagy írni róla, hogy a párod, milyen megható. Akkor legyen az, szerintem menthetetlen vagy, nem lehet vki ennyire ostoba.
aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A nő írása alapján mindkettőtöket csalt mindkettőtökkel. Durva.

Ne légy ennyire naiv.

aug. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

Szinte teljesen biztos, hogy megint megcsalt, az viszont egészen biztos, hogy ezután is meg fog, ezzel a csajjal és más csajokkal is. SZerintme nem kell ez neked. Csak az időd vesztegeted ezzel a pasival.

aug. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor ennyire egyértelmű a válasza alapján??
aug. 11. 06:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Uristen! Eleve egy friss kapcsolatban a fel időszakot végig csalt. Utána több egymástól független ember jelzi, hogy látta őket és a csaj reakciója is EGYÉRTELMŰ! Mire vársz még, hogy előtted csinaljak? Vagy az is szerkesztve lenne? Ne legyél már ekkora madár. Igen, újra csalt a csávó ezt biztosan mondom
aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kedves pasikàd ennyire idióta gyökér, sírva könyörgöm: legalább te ne légy az!!!...
aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7# Igen.

Gondolom annyira nem szeretnél ezzel szembenézni, hogy inkább hiszel neki mint saját magadnak, akkor is ha több forrás is azt támasztja alá hogy hazudik, köztük a te állandó kétségeid.

Ez érthető, de hány éven keresztül szeretnél még ebben az szörnyű érzésben létezni? Hány évig hagyod magad hülyének nézni, és mennyire fogod jól érezni magad közben?

aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!