Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a barátnőtöknek, ha kiderulne, hogy a kapcsolat elején többször is megcsalt?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalabb srácokkal, ismerőseivel. Sajnos nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit tegyek.

31F 31N


júl. 22. 22:57
1 2 3
 1/22 Antiszociális lény ***** válasza:
82%
Esélytelen.
júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Persze, a női hűtlenség egy természetes női reakció, naív vagy még, ha azt hiszed, hogy a nők hűségesek, genetikailag hűtlenségre vannak beprogramozva. Amióta ezt tudom és elfogadtam, már nem érdekel, hogy a barátnőm hány férfival csalt, illetve csal meg. A nők ilyenek, kész.

Szerintem próbáld meg elfogadni ezt, hidd el, sokkal jobban könnyebb életed lesz, ha ezen dolgozol, most szakítasz, mi lenne, találnál egy újabb nőt aki ugyanúgy szrrá csalna, miért jön egy vonzóbb, szexibb, magasabb, izmosabb, jobbképűbb és kész, elviszi a nőket ez, ennyit róluk.

Ne ostorozd magad, ne emésszen fel a fájdalom, nekem kemény 2 évembe telt, hogy elfogadjam, hogy a nők ilyenek, de megérte. F

júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mit jelent,hogy a kapcsolat elején? És ti mióta vagytok együtt?

Senki sem tökéletes, és minden ember hibázik. Én vallom,hogy mindenkinek jár egy második esély ha őszintén megbánta, és látod rajta a változást.


Pl, 10 éve vagytok egy pár, és most derült ki,hogy az első fél évben amig randizgattatok, Ő találkozott mással is. Azóta viszont hűséges, megbízható párod, és a lehető legnagyobb harmóniában éltek együtt.

júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, már egy ideje érzem, hogy valami nem stimmel, flegma lett, lekezelő, kb teljesen ignorál. Mostanában derült ki, hogy az elején megcsalt több sráccal, azt mondja, megijedt a kapcsolattól és nem tudta kezelni. Félek, most ismét ez fog következni, mert most meg már valószínűleg rámunt, a régi pasik meg még mindig ott vannak gondolom. 20-23 éves srácokkal csalt meg, de nem csak szex erejéig, hanem folyamatosan beszéltek is.
júl. 22. 23:29
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám.
júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"flegma lett, lekezelő, kb teljesen ignorál."


És még azt is tudtad, hogy megcsalt többször?


Van-e neked eszed?


Már rég nem lennék vele együtt. Egyébként hiába félsz nem hagyta abba a félrelépést, ugyanúgy csal mint az elején és mivel nem vagy neki elég jó és sosem leszel le fog lépni hamarosan. Várd meg ha nem tudod elhagyni, hogy ő tegye meg. Más tanácsot nem tudok adni ha nem vagy hajlandó szakítani vele.

júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De attól nem ijedt meg hogy fiatal fiúkákkal keféljen!
júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát a mai 20-23 éveseknek alapból nagyobb méretük van és még abban a korban vannak, hogy éjjel nappal folyamatosan tudnak tudni. Nem csodálom, hogy megcsalt.
júl. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Oszton qurva.. kidobnam hogy hasznaljak es ra jojjon tobbre nem kell senkinek..
júl. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"valami nem stimmel, flegma lett, lekezelő, kb teljesen ignorál."

Bocs, mi a kérdés? 😂

júl. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!