Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek rosszabb a megcsalonak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek rosszabb a megcsalonak vagy a szeretonek ott ahol erzelmek is vannak már?

Figyelt kérdés

Megcsalonak is lehet rossz mert ha ido kozbe beleszeret a szeretőbe akkor otthon teher neki a hazassag mert nem a hazastarsaval akar lenni meg egyfolytaba a szeretore gondol emiatt a figyelme a csaladrol elmegy. Emelett hazudozni kell allandoan, odafigyelni neh lebukjon, jopofat kell vagni otthon megjatszania magat. Szoval 2 helyere kell megfelelni. Mig a szeretonek csak 1 helyre kell koncentralni es nem kell még az othoniakkal is farsztania magat.

Na meg aki csak belesodrodott a viszonyba nem szandekosan keresett maganak szeretot ott a buntudat is megvan kokemenyen h esszel tudja a hazastarsanak nem kellene hazudnia de mast szeret. Illetve a buntudat a szereto felé h ő kellenne de neki is hazudni kell mert nem lehetnek egyutt.

Na meg az is szar erzes h a szeretoddel lennel de nemtudsz vele lenni csak par lopott orara kozbe meg alljal helyt otthon. Kimerito a sok hazudozas a szinjatek amit otthon lekell nyomni faraszto uh szerintem a megcsalonak szarabb szerintetek? Nyilvan olyan helyzetre ertem ahol kialalultak az erzelmek mind a két oldalrol



júl. 15. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Váljon el a drága férjecske, ha annyira terhes lesz számára viszony. 😂
júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy mar sajnaljuk a megcsalot... 🤣🤣 Vallaltak mindketten a dolgot. Lehet valnk is, csak mondom...
júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Senior Séf ***** válasza:
42%

Erre az oldalra ilyen kérdést kiírni erkölcsi öngyilkosság. Itt mindenki egy jellemóriás gerinctanulmány. Itt senki nem csal meg senkit, mindenki rohan beadni a válókeresetet, ha véletlenül leckét kap kalandból.

Hogy a kérdésre válaszoljak, annak fáj jobban, aki többet invesztált a liezonba, és akinek mélyebbek az érzelmei. A mélyebb érzelmek értelemszerűen mélyebb sebekkel is járnak.

júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen helyzetben egyik oldalról sem, de amit a saját ismeretségi körömben láttam, tapasztaltam, ott sokkal inkább az sérült érzelmileg, aki független félként ment bele a szeretői viszonyba, abban a reményben, hogy majd őt választja a házas fél. Ők maradtak végül egyedül, ők reméltek ettől többet, mint szeretői viszonyt, és ők csalódtak a legnagyobbat.


(Többségében nők, egy esetben egy férfi barátom, akinek élete nagy csalódása volt, amikor rájött, hogy a szeretője, akiért tényleg odavolt, évekig hazudott neki arról, hogy mennyire szenved már a házasságában, hogy elhidegültek egymástól a férjével, szex sincs, bla-bla-bla. 8 évig ígérte a nő, hogy elválik, csak még kicsi a lányuk, most nem, mert új lakásba költöznek, most még ezért nem, most még erre kell várni. És azóta is a férjével van, csak a szeretőjét cserélte le, sőt, mint utólag kiderült, futtatta a két szeretőt egymás mellett egy ideig.)


Az általam ismert szeretői viszonyokból egy férj sem lépett ki önként. Ahol meg azért lett vége a házasságnak, mert nem tudták titokban tartani a szeretői viszonyt, és a feleség beadta a válókeresetet, amikor kiderült, ott vagy eleve nem is költöztek össze aztán a szeretővel, vagy - egy kivétellel tiszavirág életű lett az együttélés, mert ahogy az többnyire van, az együttélős hétköznapok realitása már se nem olyan felhőtlen, se nem olyan izgalmas, mint a titkos viszony.


Számomra meglepő módom ezekből a helyzetekből szinte mindegyik esetben a feleségek jöttek ki legjobban a három érintett fél közül, miután pár év alatt lelkileg helyretették magukat, és új kapcsolatuk lett olyan férfival, akire én azt mondanám, hogy "minőségi csere" az exekhez képest.


Amúgy a statisztikák szerint 10-ból azért 1 férfi elválik a szerető miatt.

júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam házas férfi szeretője, igaz szünetben volt/van az asszonnyal, külön lakott a megcsalások miatt. Mint kiderült még a szeretőire is ráunt egy idő után, és azokat is cserélgette félévente. Vannak olyan emberek akiknek senki se tud megálljt parancsolni! Legtöbb esetben a szerető szokott koppani, és ő lesz lerázva!
júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A megcsaló nem érez bűntudatot és nem bánja a tettét amíg le nem bukik. Nem kell őket sajnálni.
júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha a házas fél annyira szerelmes lenne, akkor elválna.
júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindketten szerelmesek egymásba, akkor gondolom össze tudna költözni a szeretővel, ha a lakhatás lenne a probléma. Ha valaki nem teszi meg ezt a lépést, akkor annyira mégsem rossz neki otthon és nem is szerelmes ő a szeretőbe, csak valamivel maga mellett kell tudnia. Aki folyton hazudik az előbb-utóbb már mindenkinek hazudik. Egy olyan ember, akit tényleg kínoz a lelkiismerete, az vallani fog otthon és nem hazudozik jobbra-balra és el is válik... Szóval a szeretőnek rosszabb, mert naív és bekajálja ezt a hazug dumát.
júl. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Remélem mindkettőnek. Megérdemlik egymást. Az egyik csal szemrebbenés nélkül, még a másik lealacsonyítsa magát szeretőnek.
szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!